pon uto sri čet pet sub ned
05.09. 06.09. 07.09. 08.09. 09.09. 10.09. 11.09.
12.09. 13.09. 14.09. 15.09. 16.09. 17.09. 18.09.
19.09. 20.09. 21.09. 22.09. 23.09. 24.09. 25.09.
svi rezultati
SuperSport specijal
SUPER ŠANSA SUPER TIP- NOGOMET SUPER TIP-HOKEJ SUPER TIP-TENIS SUPER POLUVRIJEME ILI KRAJ
IGRAČ DAJE GOL+UTAKMICA
IGRAČ DAJE GOL+UT.
Nogomet
AFC 16 ARMENIJA AUSTRIJA 1. BELGIJA 1. BELGIJA 2. BJELORUSIJA BRAZIL 1. CAF KUP KONFEDERACIJA CIPAR 1. CRNA GORA ČEŠKA 1. ČEŠKA 2. ČEŠKA U21 ČILE APERTURA DANSKA 1. DANSKA 2. DANSKA 3. skupina 1. DANSKA 3. skupina 2. ENGLESKA 1. ENGLESKA 1. U23 FARSKI OTOCI 1. FINSKA 2. FINSKA 3. Skupina A FINSKA 3. Skupina B FINSKA 3. Skupina C FILIPINI FRANCUSKA 1. HRVATSKA 1. GRČKA 1. ISLAND 1. ITALIJA 1. JAPAN 1. JAPAN 2. KAZAHSTAN KINA ITALIJA LEGA PRO A ITALIJA LEGA PRO C JAR PSL KUP LITVA KUP LATVIJA KUP PORTUGAL LATVIJA 1. KVAL.ZA EP 17 NORVEŠKA 1. NORVEŠKA 2. NORVEŠKA 3. Skupina 1. NORVEŠKA 3. Skupina 4. MAKEDONIJA NIZOZEMSKA 1. NJEMAČKA 1. NJEMAČKA 2. NJEMAČKA 3. POLJSKA 1. NJEMAČKA REG.JUGOZAPAD NJEMAČKA REG.SJEVER NJEMAČKA REG.SJEVEROISTOK NJEMAČKA REG.ZAPAD PORTUGAL 1. RUSIJA 1. RUMUNJSKA SLOVENIJA SLOVAČKA 2. SRBIJA 1. ŠVEDSKA 1. ŠVEDSKA 2. ŠVEDSKA 3.-JUG ŠVEDSKA 3.-SJEVER TAJLAND ŠKOTSKA 1. ŠPANJOLSKA 1. ŠVICARSKA 1. ŠPANJOLSKA 2. ŠVICARSKA 2. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 1. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 2. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 3. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 4. TUNIS ŽENE FINSKA ŽENE NORVEŠKA 1. ŽENE ENGLESKA SUPERLIGA ŽENE ŠVEDSKA 1. UKRAJINA HENDIKEP (0:1) TURSKA 1. TURSKA 2. HENDIKEP (1:0) WALES 1. ŽENE DANSKA ŽENE NJEMAČKA 1.
Hokej
ČEŠKA 1. AUSTRIJA EBEL FRANCUSKA NJEMAČKA 1. NJEMAČKA 2. RUSIJA KHL POLJSKA SLOVAČKA 1. RUSIJA KHL IGRAČ DAJE GOL RUSIJA MHL RUSIJA VHL ŠVEDSKA 2.
Košarka
BALTIČKI KUP PRIJATELJSKE UTAKMICE LITVA NJEMAČKA TURNIR AUSTRALIJA TURNIR HRVATSKA
TENIS
M4-ITF Hammamet 24 M4-Metz M4-St. Petersburg M-ITF Cairo 2 M-ITF Hammamet 24 M-ITF Kiriyat Gat M-ITF Plaisir M-ITF Sevilla M-ITF Sokobanja Mk-Chengdu M-Izmir M-Kaohsiung Mk-Shenzhen Mk-ITF Meitar Mk-ITF Sarreguemines Mk-ITF Stockholm Mk-Orleans Mk-Rim 2 M-Metz M-Santos M-Sibiu M-St. Petersburg Ž4-ITF Saint-Malo Ž4-Wuhan Ž-ITF Brno Ž-ITF Hammamet 22 Ž-ITF Kiriyat Gat Ž-ITF Madrid 4 Ž-ITF Podgorica Ž-ITF Santa Margherita Di Pula 7 Žk-ITF Clermont-Ferrand Žk-ITF Las Vegas Žk-ITF Shymkent 4 Ž-Wuhan
Rukomet
DANSKA ŠVICARSKA ŽENE DANSKA LIGA PRVAKA FRANCUSKA ŠVEDSKA ŽENE NORVEŠKA NJEMAČKA 2. LIGA PRVAKA BROJ GOLOVA IGRAČA ŽENE NJEMAČKA
Odbojka
KVAL. ZA EP ŽENE KVAL. ZA EP SUPERKUP ITALIJA ŽENE KUP RUSIJA
MOTO
MOTO GP MOTO GP-DUEL
DAJE/NE DAJE GOL IGRAČ
IGRAČ DAJE GOL
NOGOMET NA PIJESKU
NOGOMET NA PIJESKU
PIKADO
PIKADO
RUGBY
RUGBY-ENGLESKA SUPER LIGA
Izbornikrezultatabottom
SuperSport specijal SUPER ŠANSA dobitni tipovi
66
25.09. 15:00 InterMil(sš)-Bologna FC 1 : 1 X 1X X2
67
25.09. 17:00 Osijek(sš)-Istra 1961 Pula 1 : 1 X 1X X2
SuperSport specijal SUPER TIP- NOGOMET dobitni tipovi
7
25.09. 12:30 Torino FC-AS Roma 3 : 1 1 1X 12
17
25.09. 17:00 West Ham-Southampton 0 : 3 2 X2 12 f+2
SuperSport specijal SUPER TIP-HOKEJ dobitni tipovi
37
25.09. 13:30 Ufa-KHL Medveščak Z. 4 : 4 X 1X X2
SuperSport specijal SUPER TIP-TENIS dobitni tipovi
57
25.09. 15:00 Wawrinka S.-Zverev A. 1 : 2 2
SuperSport specijal SUPER POLUVRIJEME ILI KRAJ dobitni tipovi
100
25.09. 12:30 Torino FC(PiK)-AS Roma 1 : 1 1
101
25.09. 15:00 InterMil(PiK)-Bologna FC 0 : 0 X
102
25.09. 17:00 West Ham(PiK)-Southampton 2 : 2 2
IGRAČ DAJE GOL+UTAKMICA IGRAČ DAJE GOL+UT. dobitni tipovi
99194
25.09. 12:00 Nani(idg+u)-Leg-Val 2+daje 2+daje
99195
25.09. 12:00 Parejo D.(idg+u)-Leg-Val 2+ne d. 2+ne d.
99196
25.09. 12:30 Ljajić A.(idg+u)-Tor-Roma storno 1+daje X+daje 2+daje F2+daje 1+ne d. X+ne d. 2+ne d. F2+ne d.
99197
25.09. 12:30 Džeko E.(idg+u)-Tor-Roma 1+ne d. 1+ne d.
99198
25.09. 12:30 Salah M.(idg+u)-Tor-Roma 1+ne d. 1+ne d.
99199
25.09. 13:35 Sammir J.(idg+u)-HanG-JiaS 1+ne d. 1+ne d.
99200
25.09. 13:35 Teixeira A.(idg+u)-HanG-Ji 1+ne d. 1+ne d.
99201
25.09. 13:35 Montero F.(idg+u)-TiaT-Sha 2+ne d. 2+ne d.
99202
25.09. 13:35 Martins O.(idg+u)-TiaT-Sha 2+daje 2+daje
99203
25.09. 13:35 Oršić M.(idg+u)-Shi-ChaY 1+ne d. 1+ne d.
99204
25.09. 13:35 Pelle G.(idg+u)-BeiG-ShaL 2+daje 2+daje
99205
25.09. 15:00 Icardi M.(idg+u)-IntM-Bol X+ne d. X+ne d.
99206
25.09. 15:00 Perišić I.(idg+u)-IntM-Bol X+daje X+daje
99207
25.09. 15:00 Destro M.(idg+u)-IntM-Bol X+daje X+daje
99208
25.09. 15:00 Anderson F.(idg+u)-Laz-Emp 1+ne d./F2+ne d. 1+ne d. F2+ne d.
99209
25.09. 15:00 Immobile C.(idg+u)-Laz-Emp 1+ne d./F2+ne d. 1+ne d. F2+ne d.
99210
25.09. 15:00 Perica S.(idg+u)-Sass-Udi 1+ne d. 1+ne d.
99211
25.09. 15:00 Zapata D.(idg+u)-Sass-Udi 1+ne d. 1+ne d.
99212
25.09. 15:30 Kramarić A(idg+u)-Hoff-Sch 1+daje 1+daje
99213
25.09. 15:30 Choupo-Mot.E.(idg+u)-Hoff- 1+daje 1+daje
99214
25.09. 15:30 HuntelaarKJ(idg+u)-Hoff-Sc 1+ne d. 1+ne d.
99215
25.09. 16:15 Griezmann A.(idg+u)-AtlM-D 1+daje 1+daje
99216
25.09. 16:15 Torres Fer(idg+u)-AtlM-Dep storno 1+daje X+daje 2+daje F2+daje 1+ne d. X+ne d. 2+ne d. F2+ne d.
99217
25.09. 16:30 Soriano J.(idg+u)-Alt-RBS X+ne d. X+ne d.
99218
25.09. 16:45 Kuyt D.(idg+u)-Fey-RodaK 1+ne d./F2+ne d. 1+ne d. F2+ne d.
99219
25.09. 17:00 BalotelliM(idg+u)-Nancy-Ni storno 1+daje X+daje 2+daje F2+daje 1+ne d. X+ne d. 2+ne d. F2+ne d.
99220
25.09. 17:00 Feghouli S.(idg+u)-WHam-So 2+ne d./F2+ne d. 2+ne d. F2+ne d.
99221
25.09. 17:00 Lanzini M.(idg+u)-WHam-Sou 2+ne d./F2+ne d. 2+ne d. F2+ne d.
99222
25.09. 17:00 Payet D.(idg+u)-WHam-Sou 2+ne d./F2+ne d. 2+ne d. F2+ne d.
99223
25.09. 17:00 Tadić D.(idg+u)-WHam-Sou 2+daje/F2+daje 2+daje F2+daje
99224
25.09. 17:00 Boban G.(idg+u)-Osi-Ist X+ne d. X+ne d.
99225
25.09. 17:00 Ejupi M.(idg+u)-Osi-Ist X+daje X+daje
Nogomet AFC 16 dobitni tipovi
252
25.09. 12:30 Iran(16)-Vijetnam(16) 5 : 0 1 1X 12 f+2
253
25.09. 16:30 Japan(16)-UAE(16) 1 : 0 1 12
Nogomet ARMENIJA dobitni tipovi
1070
25.09. 16:00 AraratYer-FC Gandzasar 0 : 2 2 X2 12
Nogomet AUSTRIJA 1. dobitni tipovi
286
25.09. 16:30 SCR Altach-RB Salzburg 0 : 0 X 1X X2
Nogomet BELGIJA 1. dobitni tipovi
277
25.09. 14:30 Standard Liege-AS Eupen 3 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet BELGIJA 2. dobitni tipovi
511
25.09. 12:30 Cercle Brugge-OH Leuven 2 : 4 2 X2 12
513
25.09. 16:00 Lommel Utd-Lierse SK 0 : 3 2 X2 12
Nogomet BJELORUSIJA dobitni tipovi
241
25.09. 13:00 FK Slutsk-Granit Mikashev. 0 : 1 2 X2 12
240
25.09. 14:00 FK Isloch-Neman Grodno 0 : 0 X 1X X2
237
25.09. 15:00 DinMinsk-Krumkachy Minsk 2 : 0 1 1X 12 f+2
239
25.09. 16:00 Torp.Zhodino-FK Minsk 0 : 0 X 1X X2
236
25.09. 16:30 BATEBor-Naftan Novopol. 4 : 1 1 12 f+2
238
25.09. 17:00 Shak.Soligorsk-FK Vitebsk 1 : 0 1 12 1X
Nogomet BRAZIL 1. dobitni tipovi
761
25.09. 16:00 Atl.Paranaense-Ponte Preta 3 : 0 1 1X 12 f+2
883
25.09. 16:00 Figueire-Santa Cruz PE 3 : 1 1 1X 12 f+2
Nogomet CAF KUP KONFEDERACIJA dobitni tipovi
262
25.09. 15:30 TP Mazembe-Étoile du Sahel 0 : 0 X 1X X2
Nogomet CIPAR 1. dobitni tipovi
517
25.09. 17:00 AEKLarn-Anorthosis Fam. 4 : 1 1 1X 12 f+2
Nogomet CRNA GORA dobitni tipovi
1077
25.09. 16:00 SutjeskaN-Budućnost Podg. 1 : 1 X 1X X2
Nogomet ČEŠKA 1. dobitni tipovi
293
25.09. 15:30 Sparta Prag-Slavia Prag 0 : 2 2 X2 12
Nogomet ČEŠKA 2. dobitni tipovi
264
25.09. 16:30 Vitkovice-Baník Sokolov 0 : 1 2 X2 12
273
25.09. 16:30 FK Varnsdorf-Sigma Olomouc 0 : 3 2 X2 12 f+2
Nogomet ČEŠKA U21 dobitni tipovi
1079
25.09. 11:00 MlBoles21-FK Jablonec(21) 1 : 1 X 1X X2
1081
25.09. 11:00 VPlzen21-FK Teplice(21) 1 : 3 2 X2 12 f+2
1080
25.09. 13:00 ZBrno21-Dukla Prag(21) 4 : 1 1 1X 12 f+2
1082
25.09. 15:00 Jihlava21-Trinec21 2 : 1 1 1X 12
1083
25.09. 16:30 Pribram21-Bohem.1905(21) 0 : 2 2 X2 12
Nogomet ČILE APERTURA dobitni tipovi
216
25.09. 17:00 SanLuis-U.Católica Sant. 2 : 0 1 1X 12
Nogomet DANSKA 1. dobitni tipovi
789
25.09. 12:00 Viborg FF-Lyngby BK 0 : 1 2 X2 12
784
25.09. 14:00 Randers FC-SonderjyskE 0 : 4 2 X2 12
783
25.09. 16:00 Brondby IF-Odense BK 3 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet DANSKA 2. dobitni tipovi
769
25.09. 13:45 ABKopen-Vendsyssel FF 1 : 3 2 X2 12 f+2
770
25.09. 13:45 FC Helsingor-Skive IK 1 : 1 X 1X X2
771
25.09. 13:45 Hobro IK-HB Koge 0 : 0 X 1X X2
772
25.09. 13:45 Naestved BK-Fremad Amager 0 : 1 2 X2 12
773
25.09. 13:45 FC Roskilde-FC Fredericia 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet DANSKA 3. skupina 1. dobitni tipovi
1089
25.09. 13:00 Holbak-Bronshoj BK 1 : 2 2 X2 12
Nogomet DANSKA 3. skupina 2. dobitni tipovi
1092
25.09. 13:00 Greve FB-Nasby BK 0 : 0 X 1X X2
Nogomet ENGLESKA 1. dobitni tipovi
334
25.09. 17:00 West Ham-Southampton 0 : 3 2 X2 12 f+2
Nogomet ENGLESKA 1. U23 dobitni tipovi
203
25.09. 14:00 Liver23-Sunderland(23) 3 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet FARSKI OTOCI 1. dobitni tipovi
1099
25.09. 16:00 KÍ Klaksvík-B36 Tórshavn 2 : 2 X 1X X2
1100
25.09. 16:00 Skála ÍF-B68 Toftir 5 : 1 1 1X 12 f+2
1101
25.09. 16:00 HB Tórshavn -AB Argir 1 : 2 2 X2 12
1102
25.09. 16:00 Víkingur Gota-NSÍ Runavík 2 : 0 1 1X 12 f+2
1103
25.09. 16:00 TB Tvor-ÍF Fuglafjordur 3 : 2 1 1X 12
Nogomet FINSKA 2. dobitni tipovi
231
25.09. 15:00 EIF-GrIFK 2 : 0 1 1X 12 f+2
233
25.09. 15:00 KPV Kokkola-FF Jaro 0 : 3 2 X2 12 f+2
Nogomet FINSKA 3. Skupina A dobitni tipovi
1108
25.09. 13:00 FC Vaajakoski-MPS Helsinki 2 : 1 1 1X 12
1109
25.09. 13:00 KaPaHels-PEPO Lappeen. 1 : 0 1X 12 1
1110
25.09. 13:00 FC Kuusysi-SC KuFu 98 2 : 1 1 1X 12
1111
25.09. 13:00 Kultsu FC-MP Mikkeli 2 : 0 1 1X 12 f+2
1112
25.09. 13:00 FC Futura-JäPS 0 : 1 2 X2 12
1113
25.09. 13:00 Sudet-Gnistan 3 : 2 1 1X 12
Nogomet FINSKA 3. Skupina B dobitni tipovi
1114
25.09. 13:00 SalPa-EsPa 1 : 2 2 X2 12
1115
25.09. 16:00 FC Aland-FC Viikingit 1 : 2 2 X2 12
Nogomet FINSKA 3. Skupina C dobitni tipovi
1120
25.09. 13:00 TP 47 Tornio-Narpes Kraft 1 : 1 X 1X X2
1121
25.09. 13:00 OPS Oulu-GBK Kokkola 3 : 3 X 1X X2
1122
25.09. 15:00 VIFK-JS Hercules 1 : 2 2 X2 12
Nogomet FILIPINI dobitni tipovi
1105
25.09. 10:00 Global FC-Stallion FC 3 : 0 1 12 f+2
Nogomet FRANCUSKA 1. dobitni tipovi
821
25.09. 15:00 Saint Etienne-Lille 3 : 1 1 1X 12 f+2
820
25.09. 17:00 Nancy-Nice 0 : 1 2 X2 12
Nogomet HRVATSKA 1. dobitni tipovi
205
25.09. 17:00 Osijek-Istra 1961 Pula 1 : 1 X 1X X2
Nogomet GRČKA 1. dobitni tipovi
836
25.09. 15:00 PAOK Solun-Xanthi FC 0 : 0 X X2 1X
Nogomet ISLAND 1. dobitni tipovi
242
25.09. 16:00 ÍA Akranes-Breidablik 1 : 0 1 1X 12
243
25.09. 16:00 Víkingur R.-Hafnarfjördur 1 : 0 1 1X 12
244
25.09. 16:00 Víkingur O.-KR Reykjavik 0 : 1 2 X2 12
245
25.09. 16:00 Fylkir-Trottur 2 : 2 X 1X X2
246
25.09. 16:00 IBV Vestmann.-Valur 4 : 0 1 1X 12
247
25.09. 16:00 Fjölnir-Stjarnan 0 : 1 2 X2 12
Nogomet ITALIJA 1. dobitni tipovi
340
25.09. 12:30 Torino FC-AS Roma 3 : 1 1 1X 12
339
25.09. 15:00 US Sassuolo-Udinese 1 : 0 1 1X 12
637
25.09. 15:00 Genoa CFC-Pescara 1 : 1 X 1X X2
638
25.09. 15:00 Inter Milano-Bologna FC 1 : 1 X 1X X2
639
25.09. 15:00 SS Lazio-Empoli FC 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet JAPAN 1. dobitni tipovi
350
25.09. 09:30 Niigata-Kashima Antlers 0 : 2 2 X2 12 f+2
356
25.09. 10:00 Omiya Ardija-Sagan Tosu 1 : 1 X 1X X2
354
25.09. 12:00 Kashiwa-Ventforet Kofu 1 : 0 1 1X 12
355
25.09. 12:00 Kawasaki F.-Yokohama FM 3 : 2 1 1X 12
Nogomet JAPAN 2. dobitni tipovi
469
25.09. 10:00 Kyoto-Giravanz Kitaky. 0 : 0 X 1X X2
471
25.09. 11:00 Ren.Yamaguchi-FC Gifu 2 : 3 2 X2 12
473
25.09. 12:00 TokusVor-Cerezo Osaka 0 : 1 2 X2 12
532
25.09. 12:00 Ehime FC-Mito HollyHock 1 : 1 X 1X X2
Nogomet KAZAHSTAN dobitni tipovi
1148
25.09. 12:00 FK Atyrau-FC Taraz 1 : 0 1 1X 12
1149
25.09. 12:00 Okzhetpes-FC Irtysh Pavl. 1 : 4 2 X2 12
1150
25.09. 12:00 FC Ordabasy-FC Astana 0 : 1 2 X2 12
1147
25.09. 16:00 FK Aktobe-Kairat Almaty 0 : 1 2 X2 12
Nogomet KINA dobitni tipovi
390
25.09. 09:30 Guangzhou R&F-Henan Jianye 2 : 0 1 1X 12 f+2
391
25.09. 13:35 HangzhGr-Jiangsu Suning 3 : 0 1 1X 12
392
25.09. 13:35 TianjiTed-Shanghai Shenhua 1 : 3 2 X2 12
393
25.09. 13:35 ShijiazhEB-Changchun Yatai 3 : 2 1 1X 12
394
25.09. 13:35 BeiGuoan-Shandong Luneng 1 : 2 2 X2 12
Nogomet ITALIJA LEGA PRO A dobitni tipovi
256
25.09. 14:30 Viterbese-AC Renate 3 : 0 1 1X 12 f+2
927
25.09. 14:30 US Cremonese-Piacenza 1919 1 : 2 2 X2 12
929
25.09. 14:30 Olbia Calcio-AS Livorno 1 : 0 1 1X 12
931
25.09. 14:30 AC Prato-Robur Siena 1 : 2 2 X2 12
933
25.09. 14:30 Racing Roma-Lupa Roma 2 : 0 1 1X 12
Nogomet ITALIJA LEGA PRO C dobitni tipovi
398
25.09. 14:30 US Siracusa-US Lecce 0 : 2 2 X2 12 f+2
400
25.09. 14:30 Vir.Francavilla-Matera 1 : 4 2 X2 12 f+2
303
25.09. 16:30 Catanzaro-ACR Messina 0 : 1 2 X2 12
396
25.09. 16:30 Paganese-SS Monopoli 0 : 2 2 X2 12
397
25.09. 16:30 Reggina 1914-Cosenza 0 : 0 X 1X X2
399
25.09. 16:30 US Vibonese-Casertana 0 : 1 2 X2 12
Nogomet JAR PSL dobitni tipovi
673
25.09. 15:00 Bloemfontein-Golden Arrows 1 : 2 2 X2 12
Nogomet KUP LITVA dobitni tipovi
418
25.09. 13:00 SuduvaM-Žalgiris Viln. 0 : 2 2 X2 12 f+2
Nogomet KUP LATVIJA dobitni tipovi
220
25.09. 17:00 Rezeknes-FK Ventspils 0 : 2 2 f+2
Nogomet KUP PORTUGAL dobitni tipovi
434
25.09. 16:00 Alcains-Limianos 0 : 4 2 X2 12 f+2
436
25.09. 16:00 Alcobaça-FC Vizela 0 : 2 2 X2 12 f+2
437
25.09. 16:00 Anadia-Varzim SC 0 : 0 X 1X X2
442
25.09. 16:00 Uniao Leiria-Portimonense 2 : 2 X 1X X2
446
25.09. 16:00 Almancilense-Merelinense 0 : 2 2 X2 12
449
25.09. 16:00 Rabo de Peixe-Gil Vicente 0 : 2 2 X2 12 f+2
452
25.09. 16:00 UD Oliveirense-FC Penafiel 1 : 1 X 1X X2
Nogomet LATVIJA 1. dobitni tipovi
855
25.09. 13:00 FK Jelgava -Riga FC 1 : 0 1 1X 12
Nogomet KVAL.ZA EP 17 dobitni tipovi
337
25.09. 12:00 Ukrajina(17)-Turska(17) 0 : 1 2 X2 12
335
25.09. 15:00 Moldavija(17)-BiH(17) 0 : 1 2 12
336
25.09. 15:00 Rusija(17)-Latvija(17) 1 : 0 1 12
338
25.09. 16:00 Litva(17)-Norveška(17) 1 : 2 2 X2 12
Nogomet NORVEŠKA 1. dobitni tipovi
538
25.09. 15:30 Lillestrom SK-Sogndal IL 1 : 2 2 X2 12
Nogomet NORVEŠKA 2. dobitni tipovi
514
25.09. 15:00 Strommen-Ullensaker/Kisa 2 : 1 1 1X 12
860
25.09. 15:30 Kristians-Mjondalen IF 0 : 2 2 X2 12
Nogomet NORVEŠKA 3. Skupina 1. dobitni tipovi
873
25.09. 14:00 Alta IF-Oppsal IL 3 : 1 1 1X 12 f+2
299
25.09. 16:00 Mo IL-Finnsnes 1 : 3 2 12 f+2
874
25.09. 16:00 Skeid-Harstad IL 5 : 1 12 f+2 1 1X
300
25.09. 17:00 Grorud IL-FK Senja 3 : 2 1 1X 12
Nogomet NORVEŠKA 3. Skupina 4. dobitni tipovi
383
25.09. 14:00 Kvik Halden-FK Arendal 1 : 5 2 X2 12 f+2
Nogomet MAKEDONIJA dobitni tipovi
1152
25.09. 15:30 FK Renova-Vardar Skopje 0 : 0 X 1X X2
1153
25.09. 15:30 FK Bregalnica Š.-FK Škupi 1 : 0 1 1X 12
1154
25.09. 15:30 MakedGP-Pobeda Prilep 1 : 1 X 1X X2
1155
25.09. 15:30 FK Pelister-Sileks Kratovo 0 : 0 X 1X X2
Nogomet NIZOZEMSKA 1. dobitni tipovi
628
25.09. 12:30 NECNijmeg-Willem II Til. 0 : 0 X 1X X2
629
25.09. 14:30 Twente Ensch.-Vitesse Arn. 2 : 1 1 1X 12
630
25.09. 14:30 FC Utrecht-Sparta Rotter. 2 : 0 1 1X 12 f+2
631
25.09. 16:45 Feyenoord-Roda Kerkrade 5 : 0 1 12 f+2
Nogomet NJEMAČKA 1. dobitni tipovi
657
25.09. 15:30 TSG Hoffenheim-Schalke 04 2 : 1 1 1X 12
Nogomet NJEMAČKA 2. dobitni tipovi
409
25.09. 13:30 Bielefel-1.FC Nürnberg 1 : 3 2 X2 12
410
25.09. 13:30 1860 München-Hannover 96 0 : 2 2 X2 12
411
25.09. 13:30 Dresden-Würzburger Kickers 2 : 2 X 1X X2
Nogomet NJEMAČKA 3. dobitni tipovi
552
25.09. 14:00 Hansa Rostock-Zwickau 5 : 0 1 1X 12 f+2
955
25.09. 14:00 RW Erfurt-MSV Duisburg 0 : 1 2 X2 12
957
25.09. 14:00 WehenWies-1.FC Magdeburg 0 : 3 2 X2 12
Nogomet POLJSKA 1. dobitni tipovi
260
25.09. 15:30 KorKielc-Jagiellonia Biał. 1 : 2 2 X2 12
Nogomet NJEMAČKA REG.JUGOZAPAD dobitni tipovi
1818
25.09. 14:00 FC 08 Homburg-SSV Ulm 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet NJEMAČKA REG.SJEVER dobitni tipovi
1822
25.09. 14:00 FC St.Pauli II-Oldenburg 2 : 1 1 1X 12
1824
25.09. 14:00 Weiche-Lupo M.Wolfsburg 1 : 1 X 1X X2
1825
25.09. 15:00 Germ.Egestorf-Hamburger II 3 : 2 1 1X 12
1826
25.09. 15:00 VfV Hildesheim-SV Eichede 0 : 0 X 1X X2
1827
25.09. 15:00 DrochtAssel-Lüneburger SK 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet NJEMAČKA REG.SJEVEROISTOK dobitni tipovi
1835
25.09. 13:00 Berliner07-Un.Fürstenwalde 3 : 2 1 1X 12
1836
25.09. 14:05 E.Cottbus-Budissa Bautzen 1 : 0 1 12
Nogomet NJEMAČKA REG.ZAPAD dobitni tipovi
1845
25.09. 14:00 Alem.Aachen-RW Essen 1 : 0 1 1X 12
Nogomet PORTUGAL 1. dobitni tipovi
817
25.09. 17:00 Maritimo Fun.-Tondela 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet RUSIJA 1. dobitni tipovi
362
25.09. 11:00 Orenbur-Ural Yekaterinburg 0 : 1 2 X2 12
363
25.09. 13:30 Arsenal Tula-Terek Groznij 0 : 0 X 1X X2
307
25.09. 16:00 Spartak Moskva-FC Ufa 0 : 1 2 X2 12
Nogomet RUMUNJSKA dobitni tipovi
890
25.09. 17:00 PoliTimis-ASA Târgu Mureş 0 : 1 2 X2 12
Nogomet SLOVENIJA dobitni tipovi
650
25.09. 15:00 NK Aluminij Kidr.-FC Koper 0 : 0 X 1X X2
648
25.09. 16:55 Rudar Velenje-NK Maribor 1 : 1 X 1X X2
Nogomet SLOVAČKA 2. dobitni tipovi
712
25.09. 10:30 MŠK ŽilinaB-MŠK Fom.Martin 4 : 2 1 1X 12 f+2
606
25.09. 15:30 VSS Košice-FK Haniska 2 : 0 1 12 f+2
763
25.09. 15:30 PohronZiar-Spartak TrnavaB 1 : 2 2 X2 12
774
25.09. 15:30 ŠKF Sereď-Slovan Bratis.B 4 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet SRBIJA 1. dobitni tipovi
918
25.09. 16:00 FK Voždovac-FK Novi Pazar 2 : 0 1 1X 12 f+2
916
25.09. 17:00 MetalaGM-Partizan Beog. 0 : 1 2 X2 12
Nogomet ŠVEDSKA 1. dobitni tipovi
776
25.09. 15:00 IF Elfsborg-AIK Stockholm 2 : 2 X 1X X2
Nogomet ŠVEDSKA 2. dobitni tipovi
632
25.09. 15:00 GAISGote-Ljungskile SK 0 : 3 2 X2 12
633
25.09. 17:00 Halmstads BK-Assyriska FF 2 : 2 1X X2 X
Nogomet ŠVEDSKA 3.-JUG dobitni tipovi
678
25.09. 15:00 Mjällby AIF-Östers IF 0 : 1 2 X2 12
502
25.09. 17:00 Trollhatt-Husqvarna FF 2 : 2 X 1X X2
Nogomet ŠVEDSKA 3.-SJEVER dobitni tipovi
882
25.09. 14:00 Pitea IF-Enskede IK 0 : 0 X 1X X2
565
25.09. 15:00 Västeras SK-IFK Lulea 5 : 0 1 1X 12 f+2
566
25.09. 16:00 Akropolis IF-Team TG FF 5 : 1 1 1X 12 f+2
567
25.09. 16:00 Nyköpings BIS-IK Brage 2 : 3 2 X2 12
Nogomet TAJLAND dobitni tipovi
869
25.09. 13:00 PattayaU-Nakh.Ratchasima 4 : 1 1 1X 12 f+2
875
25.09. 13:00 Suphanburi FC-Siam Navy FC 4 : 1 1 1X 12 f+2
876
25.09. 14:00 Chonburi FC-Sisaket FC 4 : 2 1 1X 12 f+2
Nogomet ŠKOTSKA 1. dobitni tipovi
429
25.09. 14:00 Aberdeen-Glasgow Rangers 2 : 1 1 1X 12
431
25.09. 16:00 Hamilton-St.Johnstone 1 : 1 X 1X X2
Nogomet ŠPANJOLSKA 1. dobitni tipovi
530
25.09. 12:00 CD Leganés-CF Valencia 1 : 2 2 X2 12
531
25.09. 16:15 Atl.Madrid-Dep.La Coruna 1 : 0 1 12
Nogomet ŠVICARSKA 1. dobitni tipovi
312
25.09. 13:45 Grasshoppers-FC Vaduz 2 : 1 1 1X 12
313
25.09. 13:45 FC Thun-FC Lugano 2 : 2 X 1X X2
314
25.09. 16:00 FC Sion-Y.B.Bern 0 : 0 X 1X X2
Nogomet ŠPANJOLSKA 2. dobitni tipovi
600
25.09. 12:00 Cádiz CF-Real Oviedo 0 : 2 2 X2 12
689
25.09. 16:00 CD Mirandés-CD Tenerife 3 : 2 1 1X 12
Nogomet ŠVICARSKA 2. dobitni tipovi
681
25.09. 15:00 FC Aarau-FC Zürich 1 : 1 X 1X X2
682
25.09. 15:00 FC Schaffhausen-FC Wohlen 0 : 1 2 X2 12
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 1. dobitni tipovi
1850
25.09. 12:00 CA Osasuna B-CD Guijuelo 3 : 1 1 1X 12
1855
25.09. 12:00 Valladolid B-UD Mutilvera 0 : 0 X 1X X2
1847
25.09. 17:00 Racing Ferrol-Celta VigoB 2 : 1 1 1X 12
1852
25.09. 17:00 Pontevedra CF-CD Izarra 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 2. dobitni tipovi
1862
25.09. 11:30 Rayo Majadah.-CD Mensajero 3 : 0 1 1X 12 f+2
1859
25.09. 12:00 Fuenlabrad-Real Madrid C 1 : 1 X 1X X2
1856
25.09. 12:15 Amorebieta-Albacete Bal. 0 : 1 2 X2 12
1857
25.09. 17:00 Ath.Bilbao B-Arenas Getxo 1 : 1 X 1X X2
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 3. dobitni tipovi
1866
25.09. 12:00 AE Prat-Levante B 0 : 0 X 1X X2
1868
25.09. 12:00 CD Ebro-Lleida Esportiu 2 : 1 1 1X 12
1871
25.09. 12:00 CF Villarreal B-Valencia B 0 : 1 2 X2 12
1874
25.09. 12:00 RCD Mallorca B-Barcelona B 2 : 3 2 X2 12
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 4. dobitni tipovi
1877
25.09. 11:30 Rec.Huelva-FC Jumilla 0 : 0 X 1X X2
1884
25.09. 11:30 LaHoyaL-CD San Fernando 1 : 3 2 X2 12
1879
25.09. 12:00 Córdoba B-Extremadura UD 0 : 0 X 1X X2
1882
25.09. 17:00 CF La Roda-FC Marbella 0 : 1 2 X2 12
Nogomet TUNIS dobitni tipovi
1181
25.09. 16:30 US Ben Guerdane-CS Sfaxien 0 : 0 X 1X X2
1183
25.09. 16:30 Club Africain-Olymp.Béja 3 : 0 1 1X 12 f+2
1184
25.09. 16:30 Gabes-Étoile Sp.Metlaoui 1 : 1 X 1X X2
Nogomet ŽENE FINSKA dobitni tipovi
1028
25.09. 13:00 ONS Oulu(nž)-TiPS 2 : 5 2 X2 12
Nogomet ŽENE NORVEŠKA 1. dobitni tipovi
1044
25.09. 17:00 Klepp IL(nž)-Sandviken IL 0 : 1 2 X2 12
Nogomet ŽENE ENGLESKA SUPERLIGA dobitni tipovi
1025
25.09. 15:00 BirmingLFC(nž)-LiverpLFC 2 : 1 1 1X 12
1026
25.09. 15:00 ManCiLFC(nž)-Chelsea LFC 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet ŽENE ŠVEDSKA 1. dobitni tipovi
1056
25.09. 14:00 Mallbackens(nž)-Vittsjo 1 : 2 2 X2 12
1057
25.09. 14:00 Umea IK(nž)-KIF Örebro 1 : 1 X 1X X2
1058
25.09. 14:00 Kvarnsved(nž)-Pitea IF 2 : 2 X 1X X2
1059
25.09. 15:00 KoppGot(nž)-Eskilstuna Utd 1 : 3 2 X2 12
1060
25.09. 15:00 Kristians(nž)-FC Rosengard 0 : 2 2 f+2
Nogomet UKRAJINA dobitni tipovi
878
25.09. 16:00 ZirkaKiro-Stal Kamianske 0 : 0 X 1X X2
Nogomet HENDIKEP (0:1) dobitni tipovi
3900
25.09. 09:30 RFGuangzh(h0:1)-HenJianye 2 : 1 1 1X
3620
25.09. 11:00 Orenbur(h0:1)-UralYekat 0 : 2 2 X2
3540
25.09. 12:00 Kashiwa(h0:1)-VeKofu 1 : 1 X 1X X2
53001
25.09. 12:00 Leganes(h0:1)-CF Valencia 1 : 3 2 X2
34001
25.09. 12:30 Torino FC(h0:1)-AS Roma 3 : 2 1 1X
6280
25.09. 12:30 NECNijmeg(h0:1)-WillemTil 0 : 1 2 X2
8430
25.09. 12:30 Kayserispor(h0:1)-Rizespor 2 : 2 X 1X X2
3120
25.09. 13:45 Grasshop(h0:1)-FC Vaduz 2 : 2 X 1X X2
3130
25.09. 13:45 FC Thun(h0:1)-FC Lugano 2 : 3 2 X2
2770
25.09. 14:30 StanLiege(h0:1)-AS Eupen 3 : 1 1 1X
6300
25.09. 14:30 Utrecht(h0:1)-SpartaRot 2 : 1 1 1X
3390
25.09. 15:00 US Sassuolo(h0:1)-Udinese 1 : 1 X 1X X2
6370
25.09. 15:00 Genoa CFC(h0:1)-Pescara 1 : 2 2 X2
6380
25.09. 15:00 InterMil(h0:1)-Bologna FC 1 : 2 2 X2
6390
25.09. 15:00 SS Lazio(h0:1)-Empoli FC 2 : 1 1 1X
8210
25.09. 15:00 Saint Etienne(h0:1)-Lille 3 : 2 1 1X
8410
25.09. 15:00 Bursaspor(h0:1)-Kasimpasa 1 : 1 X 1X X2
2930
25.09. 15:30 SpartaPr(h0:1)-Slavia Prag 0 : 3 2 X2
65701
25.09. 15:30 Hoffenhe(h0:1)-Schalke 04 2 : 2 X 1X X2
3070
25.09. 16:00 SparMosk(h0:1)-FC Ufa 0 : 2 2 X2
3140
25.09. 16:00 FC Sion(h0:1)-Y.B.Bern 0 : 1 2 X2
7830
25.09. 16:00 Brondby IF(h0:1)-Odense BK 3 : 1 1 1X
5310
25.09. 16:15 AtlMadrid(h0:1)-DepLaCor 1 : 1 X 1X X2
6310
25.09. 16:45 Feyenoor(h0:1)-RodaKerk 5 : 1 1 1X
2050
25.09. 17:00 Osijek(h0:1)-IstraPul 1 : 2 2 X2
3340
25.09. 17:00 West Ham(h0:1)-Southampton 0 : 4 2 X2
8170
25.09. 17:00 MaritimF(h0:1)-Tondela 2 : 1 1 1X
8200
25.09. 17:00 Nancy(h0:1)-Nice 0 : 2 2 X2
Nogomet TURSKA 1. dobitni tipovi
843
25.09. 12:30 Kayserispor-Rizespor 2 : 1 1 1X 12
841
25.09. 15:00 Bursaspor-Kasimpasa 1 : 0 1 1X 12
Nogomet TURSKA 2. dobitni tipovi
846
25.09. 16:00 Ümraniyespor-Eskişehirspor 2 : 2 X 1X X2
891
25.09. 16:00 Boluspor-Samsunspor 2 : 1 1 1X 12
914
25.09. 16:00 Denizlispor-Mersin IY 2 : 2 X 1X X2
Nogomet HENDIKEP (1:0) dobitni tipovi
5300
25.09. 12:00 Leganes(h1:0)-CF Valencia 2 : 2 X 1X X2
3400
25.09. 12:30 Torino FC(h1:0)-AS Roma 4 : 1 1 1X
3630
25.09. 13:30 ArsTula(h1:0)-TerekGr 1 : 0 1 1X
3910
25.09. 13:35 HangzhGr(h1:0)-JSuning 4 : 0 1 1X
4290
25.09. 14:00 Aberdeen(h1:0)-GlRangers 3 : 1 1 1X
6290
25.09. 14:30 Twente(h1:0)-Vitesse Arn. 3 : 1 1 1X
33901
25.09. 15:00 US Sassuolo(h1:0)-Udinese 2 : 0 1
82101
25.09. 15:00 Saint Etienne(h1:0)-Lille 4 : 1 1 1X
6570
25.09. 15:30 Hoffenhe(h1:0)-Schalke 04 3 : 1 1 1X
31401
25.09. 16:00 FC Sion(h1:0)-Y.B.Bern 1 : 0 1 1X
2860
25.09. 16:30 Altach(h1:0)-RB Salzburg 1 : 0 1 1X
6480
25.09. 16:55 RudVele(h1:0)-NK Maribor 2 : 1 1 1X
33401
25.09. 17:00 West Ham(h1:0)-Southampton 1 : 3 2 X2
82001
25.09. 17:00 Nancy(h1:0)-Nice 1 : 1 X 1X X2
Nogomet WALES 1. dobitni tipovi
864
25.09. 16:00 Gap Connah's Q.-Rhyl FC 2 : 0 1 1X 12 f+2
870
25.09. 16:00 Llandudn-Cefn Druids AFC 0 : 0 X 1X X2
871
25.09. 16:00 NewSaints-Carmarthen Town 2 : 1 1 12
Nogomet ŽENE DANSKA dobitni tipovi
1023
25.09. 13:00 Skovbakk(nž)-BSF Skovlunde 3 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet ŽENE NJEMAČKA 1. dobitni tipovi
1051
25.09. 11:00 Hoffenhe(nž)-SC Freiburg 1 : 2 2 X2 12
1054
25.09. 11:00 BMgladbach(nž)-TPotsdam 1 : 3 2 f+2
1055
25.09. 11:00 Frankfurt(nž)-SGS Essen 2 : 2 X X2 1X
1050
25.09. 14:00 SC Sand(nž)-B.Leverkusen 2 : 0 1 12 f+2 1X
1052
25.09. 14:00 MSVDuisb(nž)-FF USV Jena 3 : 1 1 1X 12
1053
25.09. 14:00 Bayern(nž)-VfL Wolfsburg 1 : 2 2 X2 12
Hokej ČEŠKA 1. dobitni tipovi
1764
25.09. 15:30 KarloVar-HC Kometa Brno 2 : 4 2 X2 12
Hokej AUSTRIJA EBEL dobitni tipovi
1427
25.09. 15:30 EC VSV Villach-Graz 99ers 1 : 4 2 X2 12
Hokej FRANCUSKA dobitni tipovi
1988
25.09. 16:00 Rouen HE76-HC Amiens 4 : 1 1 1X 12
Hokej NJEMAČKA 1. dobitni tipovi
1430
25.09. 13:45 KrefeldP-Nürnberg IceT 3 : 5 2 X2 12
1431
25.09. 13:45 SERCWildW-Eisbären Berlin 3 : 5 2 X2 12
Hokej NJEMAČKA 2. dobitni tipovi
1736
25.09. 16:00 DresdnEis-Heilbron.Falken 5 : 4 1 1X 12
1737
25.09. 16:00 WolFreib-EC Bad Nauheim 5 : 2 1 1X 12
Hokej RUSIJA KHL dobitni tipovi
1633
25.09. 13:30 Ufa-KHL Medveščak Z. 4 : 5 pen. X 1X X2
1681
25.09. 15:00 Lada Toljatti-Dinamo Riga 4 : 0 1 1X 12
1682
25.09. 16:00 Sev.Čerepovec-HC Kunlun RS 2 : 0 1 1X 12
1683
25.09. 16:00 N.Nižnekamsk-Jokerit Hels. 3 : 2 pen. X 1X X2
1684
25.09. 16:00 CSKA Moskva-Admiral Vlad. 3 : 0 1 1X 12
1685
25.09. 16:00 SparMosk-Barys Astana 5 : 4 1 1X 12
1686
25.09. 16:00 StPeterb-Amur Chabarovsk 4 : 1 1 1X 12
1687
25.09. 16:00 Nižnij Novgorod-HK Ugra 3 : 1 1 1X 12
Hokej POLJSKA dobitni tipovi
1345
25.09. 15:30 TKH Toruń-Stoczn.Gdańsk 4 : 3 1 1X 12
Hokej SLOVAČKA 1. dobitni tipovi
1395
25.09. 16:00 HK Poprad-HKM Zvolen 3 : 4 2 X2 12
Hokej RUSIJA KHL IGRAČ DAJE GOL dobitni tipovi
99501
25.09. 13:30 McMillan B.-Ufa-Med 1 : 0 Daje
99502
25.09. 13:30 Mertl T.-Ufa-Med 0 : 1 Ne daje
99503
25.09. 13:30 Genoway C.-Ufa-Med 0 : 1 Ne daje
99504
25.09. 13:30 Brule G.-Ufa-Med 1 : 0 Daje
99505
25.09. 13:30 Butler B.-Ufa-Med 0 : 1 Ne daje
99506
25.09. 13:30 Bolduc A.-Ufa-Med 0 : 1 Ne daje
Hokej RUSIJA MHL dobitni tipovi
1973
25.09. 10:00 StalnyeL-Reaktor Nižnek. 1 : 4 2 X2 12
1974
25.09. 13:00 SnezhnyeB-Omskye Yastreby 3 : 2 1 1X 12
1975
25.09. 13:00 AltaiUK-Belye Medvedi 1 : 7 2 12
1976
25.09. 14:00 SarmatOrenb-SputAlmety. 4 : 3 1 1X 12
Hokej RUSIJA VHL dobitni tipovi
1446
25.09. 11:00 Ermak Angarsk-HC Saryarka 1 : 4 2 X2 12
1447
25.09. 12:00 SokKrasnoy-TorUstKam 3 : 2 pen. X 1X X2