pon uto sri čet pet sub ned
31.07. 01.08. 02.08. 03.08. 04.08. 05.08. 06.08.
07.08. 08.08. 09.08. 10.08. 11.08. 12.08. 13.08.
14.08. 15.08. 16.08. 17.08. 18.08. 19.08. 20.08.
svi rezultati
SuperSport specijal
SUPER ŠANSA
IGRAČ DAJE GOL+UTAKMICA
IGRAČ DAJE GOL+UTAKMICA
Nogomet
ARMENIJA BELGIJA 1. BJELORUSIJA ČEŠKA 2. ČEŠKA U21 DANSKA 1. DANSKA 2. DANSKA 3. skupina 2. DANSKA 3. skupina 3. ENGLESKA 1. ENGLESKA U23 FILIPINI FRANCUSKA 1. IRSKA 1. INDONEZIJA 1. JAPAN 1. JAPAN 2. JUŽNA KOREJA 1. JUŽNA KOREJA 2. KAZAHSTAN KINA JAR PSL JUGOISTOČNE AZIJSKE IGRE KINA 2. NORVEŠKA 3. Skupina 1. NORVEŠKA 3. Skupina 2. NIZOZEMSKA 1. NJEMAČKA 1. NJEMAČKA 2. NJEMAČKA 3. NJEMAČKA REG.JUGOZAPAD NJEMAČKA REG.SJEVEROISTOK NJEMAČKA REG.SJEVER NJEMAČKA REG.ZAPAD POLJSKA 1. PORTUGAL 2. RUSIJA 1. ŠVEDSKA 1. ŠVEDSKA 2. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 1. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 2. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 3. ŠPANJOLSKA 3. Skupina 4. ŽENE NORVEŠKA 1. HENDIKEP (0:1) HENDIKEP (1:0)
Hokej
PRIJATELJSKE UTAKMICE TURNIR 16 G. AUSTRIJA ŽENE MEĐUNARODNI
Košarka
AZIJSKI KUP FILIPINI 3.FAZA PRIJATELJSKE UTAKMICE TURNIR NJEMAČKA ŽENE PRVENSTVO AFRIKE
TENIS
M4-ITF Oldenzaal M-ITF Bydgoszcz M-ITF Istanbul 7 M-ITF Karlsruhe M-ITF Novi Sad 2 M-ITF Oldenzaal M-ITF Sintra Mk-ITF Cuneo Mk-ITF Lambermont Mk-ITF Neuchatel Mk-Manerbio M-Meerbusch Ž4-ITF Graz Ž-ITF Graz Ž-ITF Leipzig Ž-ITF Mragowo 2 Ž-ITF Montreux Ž-ITF Oldenzaal Žk-ITF Artvin
Rukomet
SP 19 KUP NJEMAČKA ŽENE EP 17
Odbojka
PRIJATELJSKE UTAKMICE SP 19 G. SP 23 G. ŽENE SP 18 G.
ATLETIKA
ATLETIKA (M) 110m PREPONE - DUEL ATLETIKA (M) 200m - DUEL ATLETIKA (M) 800m - DUEL ATLETIKA (M) SKOK U DALJ - DUEL ATLETIKA (Ž) 100m - DUEL ATLETIKA (Ž) 3000m- DUEL ATLETIKA (Ž) 400m PREPONE - DUEL ATLETIKA (Ž) BACANJE DISKA - DUEL ATLETIKA (Ž) BACANJE DISKA - PREBAČENA DALJINA ATLETIKA (Ž) SKOK S MOTKOM- DUEL
BASEBALL
BASEBALL- JAPAN J.KOREJA
HOKEJ NA TRAVI
HOKEJ NA TRAVI MUŠKI HOKEJ NA TRAVI ŽENE
DAJE/NE DAJE GOL IGRAČ
IGRAČ DAJE GOL
PIKADO
PIKADO
SNOOKER
SNOOKER
STOLNI TENIS
STOLNI TENIS(M)-WORLD TOUR STOLNI TENIS(Ž)-WORLD TOUR
Odbojka na pijesku
ODBOJKA NA PIJESKU(M)-EP ODBOJKA NA PIJESKU(M)-RORSCHACH ODBOJKA NA PIJESKU(Ž)-EP ODBOJKA NA PIJESKU(Ž)-RORSCHACH
Izbornikrezultatabottom
SuperSport specijal SUPER ŠANSA dobitni tipovi
64
20.08. 12:30 Excelsior(sš)-Feyenoord 0 : 1 2 X2 12
IGRAČ DAJE GOL+UTAKMICA IGRAČ DAJE GOL+UTAKMICA dobitni tipovi
99194
20.08. 14:30 Mounié S.(idg+u)-Hud-New 1+ne d. 1+ne d.
99195
20.08. 14:30 Gayle D.(idg+u)-Hud-New 1+ne d. 1+ne d.
99186
20.08. 15:00 De PrevilleN(idg+u)-Lil-Ca 2+ne d. 2+ne d.
99187
20.08. 15:00 Santini I.(idg+u)-Lil-Cae 2+daje 2+daje
99166
20.08. 15:30 Niederlechner F.(idg+u)-Fr X+ne d. X+ne d.
99167
20.08. 15:30 Petersen N.(idg+u)-Frei-Fr X+ne d. X+ne d.
99168
20.08. 15:30 Hrgota B.(idg+u)-Frei-Fra X+ne d. X+ne d.
Nogomet ARMENIJA dobitni tipovi
1017
20.08. 15:00 AraratYer-FC Pyunik Yer. 0 : 0 X 1X X2
Nogomet BELGIJA 1. dobitni tipovi
435
20.08. 14:30 Anderlecht-St.Truidense VV 2 : 3 2 X2 12
Nogomet BJELORUSIJA dobitni tipovi
368
20.08. 15:15 Neman Grodno-Dinamo Minsk 0 : 1 2 X2 12
Nogomet ČEŠKA 2. dobitni tipovi
884
20.08. 10:15 Vikt.Žižkov-MFK Vítkovice 5 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet ČEŠKA U21 dobitni tipovi
1034
20.08. 10:15 DuklaP21-Bohem.1905(21) 3 : 2 1 1X 12
1032
20.08. 10:30 Teplic21-Sparta Prag(21) 5 : 2 1 1X 12 f+2
1029
20.08. 11:00 Karvina(21-Slovac21 1 : 1 X 1X X2
1030
20.08. 11:00 Trinec21-Baník Ostrava(21) 2 : 1 1 1X 12
1031
20.08. 11:00 VPlzen21-Ml.Boleslav(21) 1 : 1 X 1X X2
1033
20.08. 12:00 HrKral21-Č.Budějovice(21) 3 : 1 1 1X 12 f+2
Nogomet DANSKA 1. dobitni tipovi
389
20.08. 12:00 Odense BK-FC Midtjylland 0 : 2 2 X2 12 f+2
Nogomet DANSKA 2. dobitni tipovi
796
20.08. 14:30 Esbjerg fB-Thisted FC 1 : 2 2 X2 12
797
20.08. 14:30 Vendsyssel FF-Brabrand IF 3 : 0 1 1X 12 f+2
798
20.08. 14:30 FC Fredericia-FC Roskilde 1 : 2 2 X2 12
799
20.08. 14:30 HB Koge-Nykobing FC 3 : 1 1 1X 12 f+2
800
20.08. 14:30 Fremad Amager-Viborg FF 0 : 6 2 X2 12 f+2
801
20.08. 14:30 Skive IK-Vejle BK 2 : 2 X 1X X2
Nogomet DANSKA 3. skupina 2. dobitni tipovi
1322
20.08. 13:00 BK Avarta-Middelfart 3 : 1 1 1X 12
Nogomet DANSKA 3. skupina 3. dobitni tipovi
1324
20.08. 13:30 Ringkobing IF-VSK Arhus 4 : 2 1 1X 12 f+2
Nogomet ENGLESKA 1. dobitni tipovi
664
20.08. 14:30 Huddersfield-Newcastle Utd 1 : 0 1 1X 12
Nogomet ENGLESKA U23 dobitni tipovi
1098
20.08. 15:00 Liver23-Sunderland(23) 3 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet FILIPINI dobitni tipovi
1055
20.08. 13:00 Meralco Manila-Ilocos Utd 1 : 0 1 12
Nogomet FRANCUSKA 1. dobitni tipovi
288
20.08. 15:00 Lille-Caen 0 : 2 2 X2 12
Nogomet IRSKA 1. dobitni tipovi
245
20.08. 15:30 Derry City-Dundalk FC 0 : 4 2 X2 12 f+2
Nogomet INDONEZIJA 1. dobitni tipovi
1046
20.08. 10:00 Bhayangkara-Sriwijaya FC 2 : 1 1 1X 12
1047
20.08. 13:30 PersBand-PerseGres 6 : 0 1 12 f+2
Nogomet JAPAN 1. dobitni tipovi
475
20.08. 11:30 Vissel Kobe-Yokohama FM 0 : 0 X 1X X2
Nogomet JAPAN 2. dobitni tipovi
949
20.08. 11:00 MYamag-JEF Utd Chiba 2 : 2 X 1X X2
950
20.08. 11:00 Thesp.Gunma-Zwieg.Kanazawa 1 : 1 X 1X X2
952
20.08. 11:00 FC Yokohama-Mito HollyHock 1 : 0 1 1X 12
954
20.08. 11:00 Nagoya Grampus-A.Fukuoka 3 : 1 1 1X 12 f+2
955
20.08. 11:00 FC Gifu-Kamat.Sanuki 0 : 1 2 X2 12
956
20.08. 11:00 Kyoto Sanga-Oita Trinita 2 : 2 X 1X X2
957
20.08. 11:00 FaOkayam-Matsum.Yamaga 0 : 0 X 1X X2
959
20.08. 11:00 Ehime FC-FC Mach.Zelvia 1 : 1 X 1X X2
951
20.08. 11:30 Tokyo Verdy-VV Nagasaki 2 : 1 1 1X 12
958
20.08. 11:30 TokusVor-Ren.Yamaguchi 5 : 0 1 1X 12 f+2
953
20.08. 12:00 ShonBell-Roasso Kumamoto 0 : 0 X 1X X2
Nogomet JUŽNA KOREJA 1. dobitni tipovi
466
20.08. 12:00 Incheon-Pohang Steelers 2 : 0 1 1X 12
467
20.08. 12:00 Daegu FC-Sangju Sangmu 2 : 2 X 1X X2
Nogomet JUŽNA KOREJA 2. dobitni tipovi
359
20.08. 12:00 DaejeonCit-FC Seoul Eland 0 : 1 2 X2 12
360
20.08. 12:00 Suwon FC-Asan Mugunghwa 0 : 1 2 X2 12
Nogomet KAZAHSTAN dobitni tipovi
1133
20.08. 14:00 Tobol Kostanay-FC Taraz 1 : 1 X 1X X2
1130
20.08. 14:15 FC Ordabasy-FK Atyrau 2 : 0 1 1X 12 f+2
1132
20.08. 15:30 IrtyshPavl-KaisarKyz 0 : 0 X 1X X2
Nogomet KINA dobitni tipovi
524
20.08. 10:00 ChangYat-Tianjin Quanjian 1 : 1 X 1X X2
525
20.08. 13:35 RFGuangzh-Shandong Luneng 1 : 1 X 1X X2
527
20.08. 13:35 HenJianye-Chongqing Lifan 0 : 0 X 1X X2
Nogomet JAR PSL dobitni tipovi
656
20.08. 15:00 Bloemfontein-Kaizer Chiefs 1 : 1 X 1X X2
657
20.08. 15:00 PlatinStar-Maritzburg Utd 0 : 2 2 X2 12
Nogomet JUGOISTOČNE AZIJSKE IGRE dobitni tipovi
250
20.08. 10:00 ITimor(ml-Indonezija(ml) 0 : 1 2
251
20.08. 14:45 Tajland(ml)-Kambodža(ml) 3 : 0 1 f+2
252
20.08. 14:45 Filipini(ml)-Vijetnam(ml) 0 : 4 2 X2 12 f+2
Nogomet KINA 2. dobitni tipovi
483
20.08. 13:00 DalianYif-Shijiazhuang EB 2 : 2 X 1X X2
484
20.08. 13:30 Wuhan Zall-Xinjiang TL 3 : 1 1 1X 12 f+2
485
20.08. 13:35 BeijBG-Nei Mongol Zhongy. 2 : 1 1 1X 12
Nogomet NORVEŠKA 3. Skupina 1. dobitni tipovi
1306
20.08. 14:00 Nybergs.IL Try.-Alta IF 1 : 0 1 1X 12
1302
20.08. 15:00 Finnsnes-Raufoss IL 0 : 3 2 X2 12 f+2
Nogomet NORVEŠKA 3. Skupina 2. dobitni tipovi
1312
20.08. 14:00 Honefoss BK-Byasen IL 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet NIZOZEMSKA 1. dobitni tipovi
984
20.08. 12:30 SBV Excelsior-Feyenoord 0 : 1 2 X2 12
982
20.08. 14:30 AjaxAmst-FC Groningen 3 : 1 1 12 f+2 1X
985
20.08. 14:30 FC Utrecht-Willem II Til. 2 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet NJEMAČKA 1. dobitni tipovi
806
20.08. 15:30 SC Freiburg-E.Frankfurt 0 : 0 X 1X X2
Nogomet NJEMAČKA 2. dobitni tipovi
774
20.08. 13:30 Ingolst-Jahn Regensburg 2 : 4 2 X2 12
780
20.08. 13:30 1.FC Nürnberg-Union Berlin 2 : 2 X 1X X2
782
20.08. 13:30 Holstein Kiel-Greuth.Fürth 3 : 1 1 1X 12 f+2
Nogomet NJEMAČKA 3. dobitni tipovi
280
20.08. 14:00 SF Lotte-CZ Jena 4 : 0 1 1X 12 f+2
285
20.08. 14:00 WurzburKick-Hansa Rostock 0 : 3 2 X2 12
Nogomet NJEMAČKA REG.JUGOZAPAD dobitni tipovi
1376
20.08. 14:00 KickOfenb-Hessen Kassel 1 : 0 1 1X 12
1378
20.08. 14:00 WaldMannh-SC Freiburg II 0 : 1 2 X2 12
Nogomet NJEMAČKA REG.SJEVEROISTOK dobitni tipovi
1365
20.08. 13:30 Hertha II-W.Nordhausen 1 : 0 1 1X 12
1366
20.08. 13:30 Berliner07-Viktoria Berlin 3 : 3 X 1X X2
1367
20.08. 13:30 BFCDynamo-VSG Altglienicke 1 : 2 2 X2 12
1368
20.08. 13:30 Meuselwitz-TSG Neustrelitz 4 : 2 1 1X 12 f+2
1369
20.08. 13:30 VfB Auerbach-E.Cottbus 0 : 4 2 X2 12 f+2
1370
20.08. 13:30 BudBautzen-ChemLeipz 1 : 0 1 1X 12
Nogomet NJEMAČKA REG.SJEVER dobitni tipovi
1356
20.08. 13:00 Hannov II-Germ.Egestorf 1 : 1 X 1X X2
1357
20.08. 13:00 HSV II-SSV Jeddeloch II 2 : 1 1 1X 12
1359
20.08. 14:00 TSV Havelse-E.Norderstedt 1 : 3 2 X2 12
1360
20.08. 14:00 StPauliII-VfV Hildesheim 5 : 0 1 1X 12 f+2
1361
20.08. 15:00 Lüneburger SK-Flensburg 08 1 : 3 2 X2 12 f+2
Nogomet NJEMAČKA REG.ZAPAD dobitni tipovi
1385
20.08. 14:00 RW Essen-1.FC Köln II 3 : 0 1 1X 12 f+2
Nogomet POLJSKA 1. dobitni tipovi
233
20.08. 15:30 Wisła Płock-Legia Warszawa 0 : 1 2 X2 12
Nogomet PORTUGAL 2. dobitni tipovi
637
20.08. 12:15 Real SC-Sporting Lis.B 1 : 2 2 X2 12
Nogomet RUSIJA 1. dobitni tipovi
612
20.08. 14:00 AmkPerm-Zenit StPetersburg 0 : 1 2 12 X2
Nogomet ŠVEDSKA 1. dobitni tipovi
220
20.08. 15:00 Ostersund-AIK Stockholm 0 : 3 2 X2 12 f+2
224
20.08. 15:00 Djurgarden-Halmstads BK 2 : 1 1 1X 12
Nogomet ŠVEDSKA 2. dobitni tipovi
532
20.08. 15:00 Brommapojkarna-IFK Värnamo 2 : 1 1 1X 12
537
20.08. 15:00 HelsinIF-GAIS Göteborg 1 : 0 1 1X 12
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 1. dobitni tipovi
459
20.08. 12:00 Atl.MadridB-Gimn.Segoviana 3 : 1 1 1X 12 f+2
460
20.08. 12:00 Celta VigoB-Pontevedra CF 2 : 1 1 1X 12
464
20.08. 12:00 ReySSeb-Ponferradina 2 : 0 1 1X 12
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 2. dobitni tipovi
472
20.08. 11:30 Ath.Bilbao B-UD Logronés 1 : 2 2 X2 12
474
20.08. 11:30 Pena Sport-Real Unión Irun 0 : 1 2 X2 12
469
20.08. 12:00 Sport.GijónB-SD Gernika 1 : 0 1 1X 12
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 3. dobitni tipovi
478
20.08. 12:00 ZDAragon-Valencia B 0 : 2 2 X2 12
479
20.08. 12:00 CF Peralada-RCD Mallorca 0 : 1 2 X2 12
Nogomet ŠPANJOLSKA 3. Skupina 4. dobitni tipovi
630
20.08. 11:00 Betis Sevilla B-Lorca Dep. 4 : 1 1 1X 12 f+2
632
20.08. 13:00 Las Palmas Atl.-UD Melilla 1 : 1 X 1X X2
Nogomet ŽENE NORVEŠKA 1. dobitni tipovi
1201
20.08. 13:00 Medkila(nž)-TrondheimsOrn 0 : 2 2 X2 12 f+2
Nogomet HENDIKEP (0:1) dobitni tipovi
4350
20.08. 14:30 Anderlecht(h0:1)-StTruide 2 : 4 2 X2
6640
20.08. 14:30 Huddersf(h0:1)-NewcasUtd 1 : 1 X 1X X2
9820
20.08. 14:30 AjaxAmst(h0:1)-Groning 3 : 2 1 1X
9850
20.08. 14:30 Utrecht(h0:1)-WillemTil 2 : 1 1 1X
2240
20.08. 15:00 Djurgar(h0:1)-Halmstads BK 2 : 2 X 1X X2
2880
20.08. 15:00 Lille(h0:1)-Caen 0 : 3 2 X2
8060
20.08. 15:30 Freiburg(h0:1)-E.Frankfurt 0 : 1 2 X2
Nogomet HENDIKEP (1:0) dobitni tipovi
9840
20.08. 12:30 Excelsior(h1:0)-Feyenoord 1 : 1 X 1X X2
6120
20.08. 14:00 AmkPerm(h1:0)-ZenitSP 1 : 1 X 1X X2
66401
20.08. 14:30 Huddersf(h1:0)-NewcasUtd 2 : 0 1 1X
28801
20.08. 15:00 Lille(h1:0)-Caen 1 : 2 2 X2
2330
20.08. 15:30 WisPlock(h1:0)-LegiaWar 1 : 1 X 1X X2
80601
20.08. 15:30 Freiburg(h1:0)-E.Frankfurt 1 : 0 1 1X
Hokej PRIJATELJSKE UTAKMICE dobitni tipovi
1429
20.08. 12:00 KhimVosk(2.ut)-HC Sakhalin 1 : 2 pen. X 1X X2
1140
20.08. 14:00 Eisbaren-HC Sparta Prag 6 : 3 1 1X 12
1437
20.08. 14:30 Ingolsta-Augsburger P. 3 : 2 pen. X 1X X2
1430
20.08. 15:00 EV Zug-HC Vitkovice 6 : 5 1 1X 12
Hokej TURNIR 16 G. AUSTRIJA dobitni tipovi
1423
20.08. 10:00 Njem.(16)-Švicar(16)White 9 : 1 1 1X 12
1424
20.08. 13:00 Austrija(16)-Švicar(16)Red 0 : 7 2 X2 12
Hokej ŽENE MEĐUNARODNI dobitni tipovi
1279
20.08. 13:00 J.Koreja(hž)-Švicarska 2 : 5 2 X2 12
Košarka AZIJSKI KUP dobitni tipovi
1287
20.08. 12:30 Filipini(km)-Jordan 75 : 70 1 1X
1288
20.08. 15:00 Libanon(km)-Kina 78 : 79 2 X2
Košarka FILIPINI 3.FAZA dobitni tipovi
1407
20.08. 10:30 GlobalPort BP-Kia Picanto 102 : 90 1 1X
1408
20.08. 12:45 RainorShine-TNT KaTropa 105 : 73 1 1X
Košarka PRIJATELJSKE UTAKMICE dobitni tipovi
1297
20.08. 14:00 Mađarska(km/2.ut)-Island 82 : 67 1 1X
Košarka TURNIR NJEMAČKA dobitni tipovi
1623
20.08. 15:00 Njemačka(km)-Srbija 56 : 87 2 X2
Košarka ŽENE PRVENSTVO AFRIKE dobitni tipovi
1446
20.08. 11:30 Nigerija(kž)-Egipat 106 : 72 1 1X
1445
20.08. 13:45 Mozambik(kž)-Gvineja 88 : 47 1
TENIS M4-ITF Oldenzaal dobitni tipovi
1286
20.08. 16:30 GriekspS/WessL-SmitsG/Verg 2 : 0 1
TENIS M-ITF Bydgoszcz dobitni tipovi
1425
20.08. 11:00 Moraing M.-Vukic A. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Istanbul 7 dobitni tipovi
1483
20.08. 10:00 Yang TsungHua-Bega A. 1 : 2 2
TENIS M-ITF Karlsruhe dobitni tipovi
1410
20.08. 13:00 Choinski J.-Valkusz M. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Novi Sad 2 dobitni tipovi
1422
20.08. 10:00 Brkić T.-Serdarušić N. 2 : 1 1
TENIS M-ITF Oldenzaal dobitni tipovi
1482
20.08. 13:00 Van De Zandschulp B.-SGrie 0 : 2 2
TENIS M-ITF Sintra dobitni tipovi
1595
20.08. 11:00 Perez Sanz D.-Kanar J. 2 : 0 1
TENIS Mk-ITF Cuneo dobitni tipovi
1491
20.08. 10:20 Tomasetto L.-Bertuccioli F 2 : 1 1
1494
20.08. 10:20 Dagnino P.-Di Meo A. 2 : 1 1
1490
20.08. 10:30 Borella F.-Stramigioli F. 2 : 1 1
1492
20.08. 10:55 Moncagatto F.-Mazza M. 2 : 0 1
1493
20.08. 11:25 Bolla A.-Magro Mar. 2 : 0 1
1496
20.08. 12:25 Roggero T.-Battaglino S. 1 : 2 2
1272
20.08. 12:30 Schold T.-Golubev D. 2 : 1 1
1498
20.08. 12:30 Ciurletti A.G.-Battista L. 2 : 0 1
1497
20.08. 12:35 Shcherba V.-Rossi M. storno 1 2
1273
20.08. 14:05 Borroni A.-Olivero B. 2 : 0 1
1499
20.08. 14:50 Fassbender B.-Giannuzzi A. 0 : 2 2
TENIS Mk-ITF Lambermont dobitni tipovi
1441
20.08. 10:00 Gelade P.-Graisse A. 0 : 2 2
1442
20.08. 10:00 Dhoe B.-Urbain R. 2 : 0 1
1603
20.08. 10:00 Noguchi R.-Munafo P. 2 : 0 1
1604
20.08. 10:00 Pauwels M.-Vandendooren M. 2 : 0 1
1606
20.08. 11:05 Schott H.-Strombachs R. 0 : 2 2
1608
20.08. 11:15 Coune J.-Shannan Alharrasi 2 : 0 1
1607
20.08. 11:20 Boureau A.-Doering M. 2 : 0 1
1605
20.08. 11:25 Sinclair C.-Garcia Rod. 2 : 0 1
1610
20.08. 12:40 Kaster K.-Lim H. 0 : 2 2
1611
20.08. 12:40 Conrardy C.-Quintana L.R.S storno 1 2
1609
20.08. 12:50 Gadamauri B.-Do Porto E. 1 : 2 2
1495
20.08. 13:00 Heuvinck T.-Michielssen N. storno 1 2
1612
20.08. 14:30 Hersey J.-Van Herck L. 2 : 0 1
1613
20.08. 14:35 Klegou A.-Dermiens G. 2 : 0 1
TENIS Mk-ITF Neuchatel dobitni tipovi
1507
20.08. 10:00 Mrose O.-Martinez Lour. 2 : 0 1
1506
20.08. 10:30 Folliot Q.-Gruenig G. 2 : 0 1
1505
20.08. 10:35 Schmid A.-Steinegger Y. 2 : 1 1
1504
20.08. 11:30 Vialmin M.-Borter N. 1 : 2 2
TENIS Mk-Manerbio dobitni tipovi
1681
20.08. 10:30 Di Nicola Gian.-Miedler L. 2 : 0 1
1682
20.08. 10:30 Hampel L.-Niesten M. 2 : 0 1
1680
20.08. 12:05 Mager G.-Weis A. 2 : 1 1
1679
20.08. 12:10 Sonego L.-Molcan A. 2 : 1 1
1688
20.08. 14:05 Neuchrist M.-Hagar J. 2 : 0 1
1687
20.08. 14:35 Vega Hern.D.-Pontoglio D. 2 : 0 1
1685
20.08. 15:40 Lestienne C.-Pichler D. 2 : 0 1
TENIS M-Meerbusch dobitni tipovi
1594
20.08. 13:00 HaiderMaurer A.-Ojeda Lara 0 : 2 2
TENIS Ž4-ITF Graz dobitni tipovi
1791
20.08. 11:10 BondarA/JaniRL-JablonJ/Vaj 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF Graz dobitni tipovi
1602
20.08. 10:00 Sharma A.-Pantuckova M. 2 : 1 1
TENIS Ž-ITF Leipzig dobitni tipovi
1426
20.08. 13:00 Hogenkamp R.-Frech M. 0 : 2 2
TENIS Ž-ITF Mragowo 2 dobitni tipovi
1614
20.08. 12:00 Lesniak M.-Suvrijn J. 2 : 1 1
TENIS Ž-ITF Montreux dobitni tipovi
1427
20.08. 14:00 Chiesa D.-Torro Flor M.T. 1 : 2 2
TENIS Ž-ITF Oldenzaal dobitni tipovi
1702
20.08. 15:00 ChiScholl-Khabibulina A. 2 : 0 1
TENIS Žk-ITF Artvin dobitni tipovi
1290
20.08. 10:25 Bolkvadze M.-Faber T. 2 : 0 1
1296
20.08. 10:55 Yashina E.-Yoruk I. 2 : 1 1
1293
20.08. 11:25 Ekshibarova V.-Zeleva V. 2 : 0 1
1289
20.08. 11:30 Gorgodze E.-Demirci M. 2 : 0 1
1294
20.08. 12:30 Kazionova E.-Sonmez Z. 2 : 0 1
Rukomet SP 19 dobitni tipovi
1136
20.08. 11:00 Švedska(19)(rm)-Rusija(19) 26 : 25 1 1X
1137
20.08. 13:30 Hrvat(19)(rm)-Danska(19) 29 : 30 2 X2
1138
20.08. 16:00 Španj19)(rm)-Francuska(19) 25 : 28 2 X2
Rukomet KUP NJEMAČKA dobitni tipovi
1701
20.08. 12:30 TuS Ferndorf-TV Emsdetten 29 : 23 1 1X
1704
20.08. 15:00 Leichlinger-TSV H.Burgdorf 22 : 35 2
1705
20.08. 15:00 WilhelmshHV-SC Magdeburg 26 : 33 2
1706
20.08. 15:00 HSG Nordhorn-Füchse Berlin 27 : 27 X 1X
1707
20.08. 15:00 HammWestf-DHfK Leipzig 24 : 37 2 X2
1708
20.08. 15:00 ThSV Eisenach-RN Löwen 30 : 41 2
1709
20.08. 15:00 Melsungen-DE Ludwigshafen 29 : 25 1
1710
20.08. 16:00 Dessau Ross.HV-THW Kiel 23 : 36 2
1711
20.08. 16:00 DJK Rimpar W.-FA Göppingen 28 : 31 2
Rukomet ŽENE EP 17 dobitni tipovi
1275
20.08. 10:00 Rumunj(17)(rž)-Španjol(17) 30 : 25 1 1X
1276
20.08. 12:30 Danska(17)(rž)-Rusija(17) 24 : 32 2 X2
1277
20.08. 15:00 Mađars(17)(rž)-Francus(17) 32 : 18 1 1X
Odbojka PRIJATELJSKE UTAKMICE dobitni tipovi
1803
20.08. 11:00 Estonija(om/3.ut)-Španjols 0 : 3 2
Odbojka SP 19 G. dobitni tipovi
1776
20.08. 12:00 Kuba(19)(om)-Poljska(19) 3 : 2 1
1777
20.08. 12:00 Argentina(19)(om)-Čile(19) 3 : 0 1
1778
20.08. 14:00 Japan(19(om)-Francuska(19) 3 : 2 1
1779
20.08. 14:00 J.Koreja(19(om)-Turska(19) 3 : 1 1
Odbojka SP 23 G. dobitni tipovi
1784
20.08. 15:00 Kuba(23)(om)-Japan(23) 4 : 2 1
1785
20.08. 15:00 Rusija(23)(om)-Kina(23) 4 : 0 1
Odbojka ŽENE SP 18 G. dobitni tipovi
1508
20.08. 15:00 Brazil(18)(ož)-Meksiko(18) 3 : 0 1
1509
20.08. 15:00 Peru(18)(ož)-Dominik.R(18) 1 : 3 2
ATLETIKA ATLETIKA (M) 110m PREPONE - DUEL dobitni tipovi
1517
20.08. 16:55 ShubenkovS(d110pr)-AMerrit 0 : 1 2
1518
20.08. 16:55 Baji B.(d110pr)-Ortega O. 1 : 0 1
ATLETIKA ATLETIKA (M) 200m - DUEL dobitni tipovi
1519
20.08. 17:15 Guliyev R.(d200m)-Makwala 1 : 0 1
1520
20.08. 17:15 Webb A.(d200m)-Young I. 1 : 0 1
ATLETIKA ATLETIKA (M) 800m - DUEL dobitni tipovi
1521
20.08. 16:10 Kszczot A.(d800m)-Amos N. 0 : 1 2
1522
20.08. 16:10 KipropA(d800m)-Lewandow.M 0 : 1 2
ATLETIKA ATLETIKA (M) SKOK U DALJ - DUEL dobitni tipovi
1523
20.08. 14:30 Lawson J.(dSuD)-Samaai R. 1 : 0 1
1524
20.08. 14:30 Henderson J.(dSuD)-Mokoena 0 : 1 2
ATLETIKA ATLETIKA (Ž) 100m - DUEL dobitni tipovi
1525
20.08. 17:05 ThompsonE(d100m)-Sve ostal 1 : 0 1
1526
20.08. 17:05 Ta Lou MJ(d100m)-Schippers 1 : 0 1
ATLETIKA ATLETIKA (Ž) 3000m- DUEL dobitni tipovi
1804
20.08. 16:40 Obiri H.(d3000m)-Hassan S. 0 : 1 2
ATLETIKA ATLETIKA (Ž) 400m PREPONE - DUEL dobitni tipovi
1249
20.08. 16:00 MuhammadD(d400pr)-Hejnová 0 : 1 2
1250
20.08. 16:00 Tracey R.(d400pr)-Russell storno 1 2
ATLETIKA ATLETIKA (Ž) BACANJE DISKA - DUEL dobitni tipovi
1590
20.08. 15:45 PerkovićS(dBD)-Sve ostale 1 : 0 1
1591
20.08. 15:45 Stevens D.(dBD)-RobertMich 1 : 0 1
1592
20.08. 15:45 Perez Y.(dBD)-Caballero D. 0 : 1 2
ATLETIKA ATLETIKA (Ž) BACANJE DISKA - PREBAČENA DALJINA dobitni tipovi
1593
20.08. 15:45 PerkovićS(68,999m)-Preb.da 1 : 0 manje
ATLETIKA ATLETIKA (Ž) SKOK S MOTKOM- DUEL dobitni tipovi
1532
20.08. 14:20 Stefanidi K.(dSsM)-Morris 1 : 0 1
1533
20.08. 14:20 Silva Y.(dSsM)-Bradshaw H. 0 : 1 2
BASEBALL BASEBALL- JAPAN dobitni tipovi
1284
20.08. 10:00 R.G.Eagles-Fukuoka S.Hawks 1 : 4 2
1282
20.08. 11:00 HirosCarp-Tokyo Y.Swallows 6 : 5 1
BASEBALL J.KOREJA dobitni tipovi
1398
20.08. 11:00 Nexen Heroes-NC Dinos 3 : 4 2
1399
20.08. 11:00 LG Twins-Samsung Lions storno 1 2
1400
20.08. 11:00 Hanwha Eagles-Lotte Giants 3 : 4 2
1401
20.08. 11:00 KIA Tigers-SK Wyverns storno 1 2
1402
20.08. 11:00 KT Wiz-Doosan Bears 2 : 1 1
HOKEJ NA TRAVI HOKEJ NA TRAVI MUŠKI dobitni tipovi
1267
20.08. 15:30 Njemačka(htm)-Irska 1 : 1 X 1X X2
HOKEJ NA TRAVI HOKEJ NA TRAVI ŽENE dobitni tipovi
1268
20.08. 11:00 Španjolska(htž)-Češka 7 : 1 1
1269
20.08. 13:15 Irska(htž)-Škotska 0 : 0 X 1X X2
DAJE/NE DAJE GOL IGRAČ IGRAČ DAJE GOL dobitni tipovi
9913
20.08. 14:30 Mounié S.(idg)-Hud-New 0 : 1 Ne daje
9914
20.08. 14:30 Gayle D.(idg)-Hud-New 0 : 1 Ne daje
9995
20.08. 15:00 De PrevilleN(idg)-Lil-Cae 0 : 1 Ne daje
9996
20.08. 15:00 Santini I.(idg)-Lil-Cae 1 : 0 Daje
9975
20.08. 15:30 Petersen N.(idg)-Frei-Fra 0 : 1 Ne daje
9976
20.08. 15:30 Niederlechner F.(idg)-Frei 0 : 1 Ne daje
9977
20.08. 15:30 Hrgota B.(idg)-Frei-Fra 0 : 1 Ne daje
PIKADO PIKADO dobitni tipovi
1530
20.08. 11:00 Gurney D.-Wright P. 4 : 11 2
1531
20.08. 12:20 Taylor P.-Whitlock S. 11 : 4 1
1835
20.08. 13:15 Taylor P.-Wright P. 11 : 8 1
SNOOKER SNOOKER dobitni tipovi
1413
20.08. 13:30 O`Sullivan R.-Brecel L. 4 : 5 2
1414
20.08. 13:30 Hang Li-Williams M.J. 5 : 3 1
STOLNI TENIS STOLNI TENIS(M)-WORLD TOUR dobitni tipovi
1428
20.08. 14:45 Ovtcharov D.-Matsudaira K. 4 : 1 1
STOLNI TENIS STOLNI TENIS(Ž)-WORLD TOUR dobitni tipovi
1673
20.08. 14:00 Ishikawa K.-Ito Mima 4 : 0 1
Odbojka na pijesku ODBOJKA NA PIJESKU(M)-EP dobitni tipovi
1480
20.08. 13:00 Koekelk/vWalle-Brouw/Meeuw 1 : 2 2
1481
20.08. 16:30 Samoil/JSmed-Nicolai/Lupo 0 : 2 2
Odbojka na pijesku ODBOJKA NA PIJESKU(M)-RORSCHACH dobitni tipovi
1513
20.08. 09:30 Gerson/Zandbergen-Loiseau/ 1 : 2 2
1514
20.08. 10:30 Heidrich/GKissling-Breer/H 1 : 2 2
1823
20.08. 14:30 Gerson/Zandbergen-Heidrich 2 : 0 1
Odbojka na pijesku ODBOJKA NA PIJESKU(Ž)-EP dobitni tipovi
1600
20.08. 10:00 Labour/Sude-Kolocova/Kvapi 1 : 2 2
1599
20.08. 11:00 Kolosin/Gruszczy-Glenzke/G 0 : 2 2
1825
20.08. 14:00 Labour/Sude-Kolosin/Gruszc 2 : 1 1
1826
20.08. 15:15 Kolocova/Kvapilova-Glenzke 1 : 2 2
Odbojka na pijesku ODBOJKA NA PIJESKU(Ž)-RORSCHACH dobitni tipovi
1515
20.08. 14:00 Bobner/VergeDep-Graess/GAS 2 : 1 1
1516
20.08. 16:00 Eiholzer/Gerson -TeuflV/Za 1 : 2 2