SuperSport specijal SUPER ŠANSA dobitni tipovi
49
28.07. 13:45 Hrvat.(20)(sš)-Mađar(20) 38 : 30 1 1X
SuperSport specijal SUPER TIP- NOGOMET dobitni tipovi
4
28.07. 13:30 B.Dortmund-Manchester City 1 : 1 X 1X X2
Nogomet INT.CHAMPIONS CUP dobitni tipovi
259
28.07. 13:30 B.Dortmund-Manchester City 1 : 2 pen. X 1X X2
Nogomet HENDIKEP (0:1) dobitni tipovi
25901
28.07. 13:30 BDortmund(h0:1)-ManCity 1 : 2 2 X2
Nogomet HENDIKEP (1:0) dobitni tipovi
2590
28.07. 13:30 BDortmund(h1:0)-ManCity 2 : 1 1 1X
Hokej PRIJATELJSKE UTAKMICE dobitni tipovi
1508
28.07. 13:00 TorUstKam-Din.Balashikha 5 : 1 1 1X 12
TENIS M4-Astana dobitni tipovi
1265
28.07. 12:15 ShylaY/VasilevA-BegaA/LeeD 2 : 0 1
1179
28.07. 13:20 MatsuiT/VardhV-BublikA/Med 0 : 2 2
1178
28.07. 13:40 JankovM/PopkoD-EreminE/Zhy 2 : 1 1
TENIS M4-Biella dobitni tipovi
1299
28.07. 12:00 CerretJ/OswaldP-AndreozG/G 2 : 0 1
TENIS M4-ITF Nador dobitni tipovi
1408
28.07. 14:20 DougazMA/MansouriS-CortesA 2 : 0 1
1409
28.07. 14:30 GarciaSA/MonedGD-LuisLM/Ta 2 : 1 1
TENIS M4-ITF Telavi dobitni tipovi
1255
28.07. 13:45 PetitG/UbiergJ-BielinskO/P 0 : 2 2
1256
28.07. 14:30 FancutT/RobinsMW-CelikbA/S 2 : 1 1
1254
28.07. 14:35 BorsosG/MugevicL-AvetisM/S 2 : 0 1
TENIS M4-ITF Thu Dau Mot City dobitni tipovi
1296
28.07. 10:45 EscoffierA/KanarJ-LyNamH/N 0 : 2 2
1297
28.07. 10:45 DelanJ/PolkingD-GongXiao/H 2 : 1 1
1298
28.07. 11:15 ImaiS/TakeucK-KikuchiG/Tak 0 : 2 2
TENIS M4-ITF Trnava dobitni tipovi
1644
28.07. 14:10 KapasA/SaavedCC-BehunJ/Sel storno 1 2
TENIS M4-ITF Wels dobitni tipovi
1526
28.07. 14:00 HampelL/PichlerD-AichhoJ/R 2 : 0 1
TENIS M4-Prag 2 dobitni tipovi
1732
28.07. 14:05 BednarT/SchnurM-AppelgD/Ro 2 : 1 1
1733
28.07. 14:30 NeuchrM/WeissbTS-MichaliM/ 1 : 2 2
TENIS M-Astana dobitni tipovi
1210
28.07. 11:00 Kudryavtsev A.-Ivashka I. 1 : 2 2
TENIS M-Biella dobitni tipovi
1022
28.07. 12:00 Martin And.-Galović V. 2 : 1 1
1375
28.07. 12:00 Lajović D.-Donati M. 2 : 1 1
1195
28.07. 14:30 Lorenzi P.-Souza Joao 0 : 2 2
TENIS M-ITF Castelo Branco dobitni tipovi
1735
28.07. 10:30 O'Mara J.-Shcherba V. 2 : 0 1
1736
28.07. 10:30 Gabb R.-Bourcet T. 2 : 0 1
1737
28.07. 10:30 Hannestad B.-Zgombić F.Z. 2 : 0 1
1738
28.07. 12:00 Artunedo Mart.A.-Borges N. 0 : 2 2
1739
28.07. 12:00 Clarke J.-Kapach R. 2 : 0 1
1740
28.07. 12:15 Ocleppo J.-Galloway R. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Cluj Napoca dobitni tipovi
1394
28.07. 12:00 Dima D.-Joncour R. 2 : 0 1
1395
28.07. 12:00 Manafov V.-Tinelli M. 2 : 0 1
1396
28.07. 13:25 Frunza N.-Ghedin N. 2 : 0 1
1397
28.07. 14:20 Apostol A.S.-Bobleaga R. 2 : 1 1
TENIS M-ITF Duinbergen dobitni tipovi
1009
28.07. 09:30 Salman O.-Rossier S. 2 : 0 1
1010
28.07. 09:30 Gille S.-Juszczak L. 2 : 1 1
1011
28.07. 11:10 Chazal M.-Vandenbulcke Y. 2 : 0 1
1012
28.07. 12:10 Ehrat S.-Vliegen J. 2 : 0 1
1013
28.07. 13:35 Geerts M.-Cailleau J. 2 : 0 1
1014
28.07. 13:50 Vanneste J.-Dhoe B. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Nador dobitni tipovi
1516
28.07. 12:00 Van Der Linden L.-El Amran 1 : 2 2
1517
28.07. 12:00 Zhurbin A.-Idmbarek Y. 2 : 1 1
1518
28.07. 12:00 Ahouda A.-Jdi M. 2 : 1 1
1519
28.07. 12:00 Dougaz M.A.-Mansouri S. 2 : 1 1
TENIS M-ITF Parnu dobitni tipovi
1521
28.07. 11:10 Brizzi A.-Fortuna C. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Sombor dobitni tipovi
1528
28.07. 10:00 Čelebić Lj.-Horton N. 2 : 0 1
1529
28.07. 10:00 Gojo B.-Nikles J. 0 : 2 2
1530
28.07. 12:10 Jotovski T.-Filipenko V. 0 : 2 2
1531
28.07. 12:15 Fatić N.-Bojanović D. 2 : 0 1
1532
28.07. 14:15 Katić D.-Drinić M. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Telavi dobitni tipovi
1400
28.07. 10:00 Ubiergo J.-Ornago F. 2 : 1 1
1403
28.07. 10:00 Petit G.-Vasilyev I. 1 : 2 2
1405
28.07. 11:55 Lebedev I.-Voronin D. 2 : 0 1
1404
28.07. 12:30 Galkin A.-Baryshev A. 2 : 0 1
1406
28.07. 12:40 Crepatte B.-Volfson D. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Trnava dobitni tipovi
1440
28.07. 10:00 Kalenichenko D.-Filipsky J 2 : 1 1
1441
28.07. 10:00 Beck K.-Kellovsky D. 1 : 2 2
1442
28.07. 10:00 Kapas A.-Bensoussan S. 2 : 1 1
1445
28.07. 12:30 Denolly C.-Vajda P. 2 : 0 1
1444
28.07. 13:20 Rajski M.-Dubrivnyy A. 2 : 0 1
1443
28.07. 13:25 Kekercheni F.-Suc D. 2 : 0 1
TENIS M-ITF Wels dobitni tipovi
1019
28.07. 11:00 Hampel L.-Molleker R. 2 : 0 1
1020
28.07. 11:00 Oliveira G.-Simon T. 2 : 1 1
1263
28.07. 12:45 Kern R.-Kocevar Desm.T. 2 : 0 1
TENIS M-Prag 2 dobitni tipovi
1216
28.07. 11:00 Ignatik U.-Giustino L. 2 : 1 1
1754
28.07. 11:00 Gimeno Trav.D.-Kolar Z. 0 : 2 2
1750
28.07. 12:00 Giraldo S.-Hurkacz H. 2 : 0 1
1217
28.07. 13:00 Basilashvili N.-Ghem A. 2 : 0 1
1753
28.07. 13:55 Kovalik J.-Rola B. 1 : 2 2
TENIS M-Scheveningen dobitni tipovi
1230
28.07. 11:00 Sousa Ped.-Sakharov G. 2 : 1 1
1232
28.07. 11:00 Majchrzak K.-Vatutin A. 1 : 2 2
1233
28.07. 13:05 Cervantes In.-Reuter Y. 0 : 2 2
TENIS M-Segovia dobitni tipovi
1372
28.07. 12:00 Rosol L.-MenendezMac.A. 1 : 2 2
1371
28.07. 14:35 Bašić M.-Konecny M. 2 : 0 1
TENIS Ž4-ITF Astana 3 dobitni tipovi
1536
28.07. 11:40 MonovP/SizikY-BolkvadM/Tol 2 : 0 1
1537
28.07. 13:05 DzalamidN/KudermeV-KhabibA 2 : 1 1
TENIS Ž4-ITF Palić dobitni tipovi
1482
28.07. 12:40 KrejsoP/PotočnikN-BekefiB/ 2 : 0 1
1481
28.07. 13:55 BonićB/EvtimovD-HrabalK/To 2 : 0 1
TENIS Ž4-ITF Prag dobitni tipovi
1486
28.07. 14:40 SchuursD/VoracR-BurgićBE/G 2 : 0 1
TENIS Ž4-ITF Savitaipale dobitni tipovi
1491
28.07. 13:55 ChikalA/NovoselP-AxyanovaA 2 : 0 1
TENIS Ž4-ITF Wuhan dobitni tipovi
1751
28.07. 10:30 ChangKC/DuanYY-IvakhnV/Mel 2 : 1 1
TENIS Ž-ITF Astana 3 dobitni tipovi
1200
28.07. 09:30 Tarasova A.-Grinchishina A 1 : 2 2
1199
28.07. 11:00 Savinykh V.-Doroshina O. 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF El Espinar (Segovia) dobitni tipovi
1379
28.07. 09:50 Rosca I.L.-FernandezRab.A. 1 : 2 2
1380
28.07. 09:50 Ponchet J.-Sekulic S.R. 2 : 1 1
1381
28.07. 11:45 GattoMonticG-Sainsbury L. 2 : 1 1
1382
28.07. 13:50 DLTorSancR-Gonzalez E.M.H. 2 : 1 1
TENIS Ž-ITF Horb dobitni tipovi
1281
28.07. 12:00 Lukas T.-Benoit M. 2 : 0 1
1282
28.07. 12:00 Soylu I.-Ruse E.G. 2 : 0 1
1285
28.07. 14:05 Grammatikopo.V.-Hogenkamp 1 : 2 2
TENIS Ž-ITF Maaseik dobitni tipovi
1384
28.07. 13:00 Suvrijn J.-Al Nabhani F. 0 : 2 2
1385
28.07. 13:00 Weijers B.-Sugnaux T. 0 : 2 2
1386
28.07. 13:00 Zaniewska S.-Heinrichs L. 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF Palić dobitni tipovi
1545
28.07. 10:00 Evtimova D.-Nagymihaly L. 2 : 0 1
1546
28.07. 10:00 Kotelesova B.-Polanska P. 2 : 0 1
1551
28.07. 11:25 Horackova G.-Tona M. 2 : 0 1
1549
28.07. 11:45 Jokić K.-Bukta A. 1 : 2 2
1548
28.07. 11:50 KSchmiedlova-Jovanovic M. 2 : 0 1
1550
28.07. 11:50 Okalova M.-Kurz K. 2 : 1 1
TENIS Ž-ITF Parnu dobitni tipovi
1387
28.07. 10:00 Arbuthnott E.-Gulbe L. 2 : 0 1
1388
28.07. 10:00 Poznikhirenko G.-Natali M. 2 : 0 1
1389
28.07. 10:00 Zarytska A.-Vostrikova A. 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF Prag dobitni tipovi
1348
28.07. 10:30 Witthoeft C.-Piter K. 2 : 1 1
1349
28.07. 10:30 Rodina E.-Hesse A. 2 : 0 1
1350
28.07. 10:30 Knapp K.-Peterson R. storno 1 2
1351
28.07. 10:30 Kozlova K.-Alexandrova Ek. 2 : 1 1
1353
28.07. 11:40 Barthel M.-Haas B. 2 : 1 1
1352
28.07. 13:00 Allertova D.-Sramkova R. 1 : 2 2
1354
28.07. 13:35 SolerEspin.S.-Lottner An. 0 : 2 2
1355
28.07. 14:20 Kulichkova E.-Leykina P. 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF Savitaipale dobitni tipovi
1358
28.07. 10:20 Hering K.-Bakhmutkina P. 2 : 0 1
1359
28.07. 10:35 Kruzhkova D.-Chikalkina A. 0 : 2 2
1361
28.07. 12:20 Zhuravleva A.-Orpana O. 2 : 1 1
1360
28.07. 12:25 Brescia G.-Svarre F. 2 : 0 1
1362
28.07. 13:00 Suomalainen P.-Schlagenhau 2 : 0 1
1363
28.07. 13:55 Wachaczyk J.-Leake G. 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF Targu Jiu 2 dobitni tipovi
1311
28.07. 09:30 Muramatsu C.-Partaud M. 2 : 0 1
1496
28.07. 09:30 Fetecau I.-Martinich I. 2 : 0 1
1497
28.07. 09:30 Muramatsu C.-Partaud C. 2 : 0 1
1498
28.07. 09:30 Spigarelli M.-Gleason Q. 1 : 2 2
1499
28.07. 10:55 Perper A.-Hristea C.E. 2 : 0 1
1500
28.07. 12:00 Talaba G.-Estable J.L. 1 : 2 2
1501
28.07. 12:35 Lukacs V.-Rosca A.A. 0 : 2 2
1503
28.07. 14:05 Cristian J.A.-ArolWS storno 1 2
1502
28.07. 14:10 Ene C.-Miroshnichenko V. 2 : 0 1
TENIS Ž-ITF Wuhan dobitni tipovi
1219
28.07. 11:00 URadwanska-Abduraimova N. 1 : 2 2
1221
28.07. 11:30 Nara K.-Kumkhum L. 1 : 2 2
1220
28.07. 12:00 Wang Qiang-Wang Yafan storno 1 2
1222
28.07. 13:00 Omae A.-Aoyama S. 1 : 2 2
Rukomet EP 20 dobitni tipovi
1183
28.07. 13:45 Hrvat.(20)(rm)-Mađar(20) 38 : 30 1 1X
1997
28.07. 13:45 Franc.(20)(rm)-Srbija(20) 33 : 22 1
Rukomet ŽENE SP 18 dobitni tipovi
1223
28.07. 09:30 Kina(18)(rž)-Kazahstan(18) 28 : 31 2 X2
1225
28.07. 09:30 KongDR(18)(rž)-Uzbekis(18) 31 : 23 1 1X
1224
28.07. 11:45 Japan(18)(rž)-Argent(18) 32 : 31 1 1X
1226
28.07. 11:45 Čile(18)(rž)-Paragvaj(18) 23 : 27 2 X2
1619
28.07. 14:00 Slovenija(18)(rž)-Španjol( 27 : 32 2 X2
1621
28.07. 14:00 Brazil(18)(rž)-Njemač(18) 17 : 18 2 X2
Odbojka ŽENE PRVENSTVO AZIJE 19.G. dobitni tipovi
1187
28.07. 11:00 Tajland(19)(ož)-Japan(19) 2 : 3 2
1634
28.07. 11:00 NZelan(19)(ož)-Australija( 1 : 3 2
1633
28.07. 13:00 HKong(19)(ož)-Filipini(19) 1 : 3 2
Odbojka ODBOJKA NA PIJESKU(M)-KLAGENFURT dobitni tipovi
1558
28.07. 11:00 Schalk/Saxton-Binstock/Sch 2 : 0 1
1559
28.07. 11:00 Plavins/Regza-Ermacora/Pri 1 : 2 2
1560
28.07. 12:00 Samoilovs/JSmedins-Tomatis 2 : 0 1
1561
28.07. 12:00 Stoyanovs/Yarzut-Matysik/W 2 : 0 1
1562
28.07. 12:00 Guto/Saymon-Doherty/Mayer 2 : 0 1
1563
28.07. 12:00 Pedlow/Oorm-Erdm/Windsch 0 : 2 2
1564
28.07. 12:00 Semen/Krasilnik-Sorum/Mol 1 : 2 2
1565
28.07. 12:00 AlvarFil/VitorFel -Kunert/ 2 : 1 1
1566
28.07. 13:00 Nummerdor/Varenhorst -Alle 2 : 0 1
1567
28.07. 13:00 Losiak/Bryl-Ricardo/Andre 2 : 0 1
1568
28.07. 13:00 Bockerm/Fluggen-Beeler/Kra 2 : 1 1
1569
28.07. 13:00 Fijalek/Prudel-Koekelkoren 2 : 0 1
1570
28.07. 13:00 Doppler/Horst-Barsouk/Liam 0 : 2 2
1571
28.07. 13:00 Hyden/Bourne-Crabb/Crabb 0 : 2 2
1572
28.07. 14:00 Brouwer/Meeuws-MárcioGaud/ 2 : 1 1
1573
28.07. 14:00 Huber/Seidl-Kadzio/Szalank storno 1 2
Odbojka ODBOJKA NA PIJESKU(Ž)-KLAGENFURT dobitni tipovi
1242
28.07. 10:00 Kolosin/Brzost-ArtachoDSol 2 : 0 1
1243
28.07. 10:00 Ukolova/Birlova-Perry/Giom 2 : 1 1
1244
28.07. 10:00 Heidrich/Zumkeh-MariaAnton 2 : 0 1
1245
28.07. 10:00 Arvanit/Karagk-Schützenhöf 2 : 0 1
1246
28.07. 10:00 Bawden/Clancy-Slukova/Herm 2 : 1 1
1247
28.07. 10:00 Lane/Summer-Kolocova/Kvapi 0 : 2 2
1248
28.07. 11:00 Laboureur/Sude-Gallay/Klug 2 : 0 1
1249
28.07. 11:00 HumanPar/Pischk-StraussN/S 2 : 0 1
1250
28.07. 11:00 Liliana/Elsa-Forrer/VergDe 2 : 0 1
1251
28.07. 11:00 Braakman/Sinnema-Fernanda/ 0 : 2 2
1149
28.07. 15:00 Grossner/Bieneck-Perry/Gio 2 : 0 1
1150
28.07. 15:00 Lehto/Lahti-Forrer/VergDep 0 : 2 2
1151
28.07. 15:00 Claes/Hughes-Betschart/Hüb 1 : 2 2
1152
28.07. 15:00 Slukova/Hermannova-Day/Hoc 2 : 1 1
1153
28.07. 15:00 Liliana/Elsa-MariaAntonell 2 : 1 1
1154
28.07. 15:00 Ukolova/Birlova-Lane/Summe 2 : 1 1
BASEBALL BASEBALL- JAPAN dobitni tipovi
1189
28.07. 11:00 YomGiants-Hiroshima Carp 0 : 4 2
1190
28.07. 11:00 ChunDrag-YokohamaBay Stars 15 : 2 1
1191
28.07. 11:00 HansTig-Tokyo Y.Swallows 10 : 5 1
1192
28.07. 11:00 SaitSLions-Hokkaido NHFig. 6 : 2 1
1193
28.07. 11:00 OrixBuffal-Chiba L.Marines 2 : 1 1
RUGBY RUGBY-NRL dobitni tipovi
1608
28.07. 11:50 Roosters-Broncos 32 : 16 1 1X
SNOOKER SNOOKER dobitni tipovi
1211
28.07. 13:30 Murphy S.-Maflin K. 5 : 1 1
1212
28.07. 13:30 Perry J.-Woollaston B. 5 : 4 1
1213
28.07. 13:30 Robertson N.-Day R. 5 : 1 1
1214
28.07. 13:30 Gilbert D.B.-Anda Zhang 5 : 0 1